KAMRAD, autor singla “I Believe”, tegorocznego hitu numer 1 w polskich radiach, przyjedzie wiosną na swój pierwszy koncert w naszym kraju! Niepowtarzalna okazja do tego, aby sprawdzić jak bijący rekordy popularności w internecie artysta brzmi na żywo będzie miała miejsce już 26 kwietnia w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Bilety na to wydarzenie, w cenie 69 złotych znajdziecie na fource.pl.

Bujające brzmienie R&B z mocą najbardziej energicznych kawałków EDM to znak rozpoznawczy 25-letniego, niemieckiego artysty. Ten wybuchowy miks podbił serca słuchaczy na TikToku i platformach streamingowych notując już setki milionów wyświetleń, odsłuchów i kreacji! Czas poznać siłę muzyki KAMRADA na żywo, podczas jego pierwszej, headlinerskiej trasy koncertowej. Poza radiowymi megahitami nie zabraknie również nowych, nieznanych jeszcze utworów, które wkrótce zawładną playlistami słuchaczy na całym świecie.

Pierwszy polski koncert KAMRADA odbędzie się 26 kwietnia 2023 roku w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Bilety w cenie 69 zł, znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl i w salonach Empik.