FIL BO RIVA powraca z nowym singlem “Lost In Life” i zapowiada trasę “Modern Melancholia Tour 2024” w ramach której 8 grudnia 2024 roku wystąpi w Warszawie, w klubie Hybrydy.

Filippo Bonamici to artysta o charakterystycznej barwie głosu, wykonujący autorskie połączenie indie-rocka, folku i soulu, który w tekstach swoich piosenek nie stroni od trudnych i osobistych tematów. Urodził się we Włoszech, ale od nastoletnich lat pomieszkiwał też między innymi w Irlandii, Hiszpanii i Niemczech, chłonąc bardzo różnorodne inspiracje muzyczne. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu wystąpił na Montreux Jazz Festival, Lollapalooza, Eurosonic, The Great Escape, a także otwierał koncerty Imagine Dragons, Milky Chance czy Sama Fendera.

W ubiegłym roku FIL BO RIVA zapowiedział nowy album oraz trasę, które momentalnie zostały odwołane po tym jak uświadomił sobie, że zatracił się w pogoni za deadline’ami i presji prowadzącej do coraz częstych ataków paniki. Artysta postanowił zrobić krok wstecz aby pójść na terapię, odzyskać pewność siebie i przeanalizować szkodliwe nawyki. Te mroczne, jak i pozytywne doświadczenia przekuł na nowy materiał. Jego pierwszym zwiastunem jest singiel “Lost In Life” zapowiadający jednocześnie europejską trasę koncertową Filippo.

FIL BO RIVA wystąpi 8 grudnia 2024 roku w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety w cenie 99 zł trafią do ogólnej sprzedaży 22 kwietnia o 12:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.