FAQs

BILETY

BILETY

Fource.pl, eBilet, Eventim, GoOut oraz Ticketmaster są jedynymi oficjalnymi pośrednikami w sprzedaży biletów na nasze koncerty, chyba że zaznaczono inaczej. Zakup biletów jest możliwy także na bramce w dniu koncertu, o ile wydarzenie nie zostanie wcześniej ogłoszone jako wyprzedane. Warunki zakupu u każdego z pośredników mogą się różnić, a do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe. Zachęcamy do zakupu wyłącznie z oficjalnych źródeł, zakup z drugiej ręki zawsze wiąże się z ryzykiem oszustwa.

OGRANICZENIA WIEKOWE

OGRANICZENIA WIEKOWE

Jesteśmy przekonani, że kultura powinna być dostępna dla każdego, w związku z czym większość naszych wydarzeń nie ma ograniczeń wiekowych, chyba że wymaga tego polityka zespołu lub miejsca. Osoby, które najpóźniej w dniu koncertu ukończyły 16 lat muszą mieć ze sobą zgodę rodzica lub opiekuna prawnego: POBIERZ WZÓR Osoby poniżej 16 roku życia muszą przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem, pod którego nadzorem będą przez całą imprezę i który weźmie za nich odpowiedzialność. Pełnoletni opiekun też musi posiadać ważny bilet na wydarzenie, a także zgodę rodzica lub opiekuna prawnego: POBIERZ WZÓR

NAJMŁODSI NA NASZYCH WYDARZENIACH

NAJMŁODSI NA NASZYCH WYDARZENIACH

Bardzo cieszymy się, gdy widzimy na naszych koncertach dzieciaki i serdecznie zachęcamy do zabierania ich ze sobą. Pamiętajmy jednak, że ich słuch jest bardzo wrażliwy, więc koniecznie muszą mieć słuchawki wygłuszające. Dzieci do lat 3 wchodzą na nasze koncerty za darmo, chyba że informacja na wydarzeniu na Facebooku lub stronie fource.pl stanowi inaczej.

NIEPEŁNOSPRAWNI

NIEPEŁNOSPRAWNI

Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne na organizowane przez nas wydarzenia. Zawsze jesteście u nas mile widziani. Dołożymy wszelkich starań, aby całe doświadczenie koncertu było dla Was jak najbardziej komfortowe. Jeśli potrzebujecie miejsca siedzącego lub poruszacie się na wózku inwalidzkim dajcie nam znać mailowo na [email protected] - nie jest to wymagane, ale usprawni to zapewnienie odpowiednich warunków. Opiekun osoby o poważnej niepełnosprawności wchodzi za darmo pod warunkiem zakupienia biletu przez osobę niepełnosprawną.

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM

W momencie ogłoszenia koncertu, czasówki podane na wydarzeniu na Facebooku, naszej stronie internetowej oraz u naszych partnerów biletowych są orientacyjne. Istnieje wiele czynników, które wpływają na dokładne ramy czasowe koncertu i często nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć w momencie ogłoszenia, kilka miesięcy przed wydarzeniem. Dokładna czasówka podawana jest zawsze w tygodniu koncertu i znajdziecie ją na naszej stronie www, w opisie wydarzenia Facebook oraz w przypiętym poście na wydarzeniu FB.

No photos

Zakaz wnoszenia profesjonalnego sprzętu fotograficznego, dronów oraz selfie sticków.

No guns

Zakaz wnoszenia broni, noży, materiałów pirotechnicznych i innych niebezpiecznych przedmiotów.

No alcohol

Zakaz wnoszenia alkoholu, narkotyków i substacji odurzających.

No food

Zakaz wnoszenia napojów i jedzenia (chyba że masz dziecko, jesteś w ciąży lub Twoja choroba tego wymaga)

No lasers

Zakaz wnoszenia wskaźników laserowych, rac i petard

No luggage

Zakaz wnoszenia walizek, dużych plecaków, paczek, pakunków czy pudeł