RiTchie, znany z projektów Injury Reserve / By Storm, dopiero co zainicjował swoją solową karierę i już ogłasza trasę koncertową w ramach której 15 października 2024 roku zawita do Warszawy, by wystąpić w klubie Chmury.

Nathaniel Ritchie założył w 2013 roku grupę Injury Reserve, wspólnie z raperem Stepą J. Groggsem oraz producentem Parkerem Coreyem. Groggs zmarł w wieku 32 lat, raptem rok po premierze ich debiutanckiego albumu. RiTchie i Corey już jako duet Injury Reserve wydali w 2021 r. jeszcze jedną płytę “By the Time I Get to Phoenix”, po czym postanowili funkcjonować dalej pod nową nazwą By Storm. W ramach odskoczni od ciężaru gatunkowego macierzystej formacji RiTchie zdecydował, że pod solowym projektem zaprezentuje inną, bardziej swawolną stronę swojej osobowości. Jego debiutancki album “Triple Digits [112]” ukaże się 5 kwietnia, a zwiastuje go między innymi piosenka “Dizzy” nagrana z gościnnym udziałem Aminé.

Bilety w cenie 79 zł trafią do sprzedaży 1 marca 2024 roku o godz. 10:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.