Hero image

KAMRAD Jesse Tellem

8. 10. 23BARdzo Bardzo, Warszawa

TIMETABLE:
19:00 – doors
19:30 – Jesse Tellem
20:15 – KAMRAD

Znana jest już nowa data koncertu KAMDRADa, autora takich przebojów jak “Feel Alive” czy “I Believe” – jednej z najpopularniejszych piosenek 2022 roku w polskich radiach. Artysta przyjedzie do nas 8 października 2023 roku, by wystąpić w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Będzie to niepowtarzalna okazja do tego, aby sprawdzić jak bijący rekordy popularności w Internecie artysta brzmi na żywo.

Bujające brzmienie R&B z mocą najbardziej energicznych kawałków EDM to znak rozpoznawczy 26-letniego, niemieckiego artysty. Ten wybuchowy miks podbił serca słuchaczy na TikToku i platformach streamingowych kumulując już setki milionów wyświetleń, odsłuchów i kreacji! Czas poznać siłę muzyki KAMRADa na żywo, podczas jego pierwszej headlinerskiej trasy koncertowej. Poza radiowymi hitami nie zabraknie również nowych, nieznanych jeszcze utworów, które wkrótce zawładną kolejnymi playlistami na całym świecie.

Pierwszy polski koncert KAMRADa odbędzie się 8 października 2023 roku w warszawskim klubie BARdzo Bardzo. Bilety w cenie 69 zł dostępne są na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl i w salonach Empik.

More about the artist