Hero image

Zola Blood

12. 4. 22Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

Niestety z powodów ciągłych problemów z podróżowaniem między krajami tegoroczna trasa Zola Blood European Headline Tour musi zostać ponownie odłożona w czasie. W związku z tym warszawski koncert zespołu przełożony zostaje na 12 kwietnia 2022 roku. Nie zmienia się klub, w którym przyjdzie nam się spotkać – to wciąż warszawska Hydrozagadka. Naturalnie wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność.

Pochodzący z Hackney Wick w Londynie kwartet Zola Blood łączy organiczny indie rock z zawiłą i atmosferyczną elektroniką. Szybko po premierze ich debiutanckiej EPki „Meridian” w 2014 roku Zola Blood zaczęli być rozpoznawalni za ich mgliste i eteryczne brzmienie, a wielu porównywało ich do takich klasyków jak Radiohead, Jon Hopkins i Nils Frahm. Ich pierwszy album długogrający, zatytułowany „Infinite Games” ukazał się w 2017 roku. Album zdobył uznanie za swoją „delikatność i mroczne piękno”; Zola Blood byli w stanie idealnie połączyć ambientowe techno i dream pop. Niedawno Zola Blood podzielili się nowymi singlami „Two Hearts” i „Silver Soul”.

Brytyjczycy wystąpią 12 kwietnia 2022 w stołecznym klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 49 zł są już dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Bilety zakupione na poprzednią datę zachowują ważność.

Zobacz więcej