Hero image

Yoke Lore

6. 2. 24Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

Yoke Lore to artysta zanurzony całym sobą w muzyce od najmłodszych lat. Nagrywaną przez siebie muzykę określa jako ekstatyczny folk pop i zyskuje ona coraz większe uznanie w świecie muzyki niezależnej, gromadząc setki milionów odtworzeń w serwisach streamingowych. Artysta wystąpi w Warszawie 6 lutego 2024 roku, w klubie Hydrozagadka.

Rezydujący w Los Angeles singer-songwriter Adrian Galvin już niebawem wyda swój debiutancki album “Toward a Never Ending New Beginning”, będący jego osobistą księgą przemian pełną przeplatających się ze sobą momentów celebracji, smutku, jak i spokoju. Chociaż gra na wielu instrumentach, to jego flagowym atrybutem jest zakorzenione w amerykańskiej duszy banjo, a eksploracja jego dźwięków dała początek pierwszym piosenkom pod pseudonimem Yoke Lore. Jest on artystą wielu talentów, gdyż niemal cała oprawa wizualna projektu została narysowana przez niego, eksplorował także taniec i był współzałożycielem grupy tanecznej Boomerang.

Dla Yoke Lore ulubioną formą zagłębiania się we własne piosenki są występy na żywo, podczas których może skonfrontować swoje przeżycia z publicznością. Dlatego warto wybrać się na jego koncert 6 lutego 2024 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 79 zł trafią do sprzedaży 15 września o godzinie 10:00 na na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej