Hero image

Stu Larsen OSKA

7. 5. 22BARdzo Bardzo, Warszawa
Facebook event

19:00 drzwi | 19:30 OSKA | 20:15 Stu Larsen

Wokalista, songwriter i podróżnik, obywatel świata Stu Larsen wystąpi w Polsce. Nietuzinkowy artysta wystąpi ze swoim autorskim materiałem 7 maja w warszawskim klubie BARdzo Bardzo, a bilety na to wydarzenie w cenie 49 złotych są już w sprzedaży na fource.pl.

Chociaż Stu Larsen urodził się w Australii, to jak sam przyznaje, obecnie nie ma stałego miejsca zamieszkania. Jest prawdziwym obieżyświatem, którego można spotkać z gitarą w ręku zarówno na jego rodzimej wyspie, jak i w Hiszpanii, Japonii czy Ameryce Południowej. Życie Larsena to jedna wielka podróż i taka też jest jego muzyka, w której słychać wpływy wielu kultur. Intymne, akustyczne kompozycje koją ucho, a historie, które w swoich tekstach opisuje Larsen wciągają do jego niepowtarzalnego świata. W Polsce Stu Larsen będzie promował wydany w 2020 roku krążek “Marigold”, będący muzycznym zapisem jego trzynastoletniej wędrówki po sześciu kontynentach.

Stu Larsen wystąpi 7 maja w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. Bilety w cenie 49 złotych są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Zobacz więcej