* Najważniejsze informacje znajdują się na dole strony *


Znamy już nowy termin koncertu Pentatonix! Najsłynniejszy na świecie zespół a capella przyjedzie do Polski w maju 2021 roku. Wydarzenie odbędzie się w warszawskiej hali Torwar.

Wszyscy fani Pentatonix z niecierpliwością oczekiwali tej informacji! Koncert grupy pierwotnie miał odbyć się w marcu 2020 i był całkowicie wyprzedany. Mimo że pierwotne plany zostały pokrzyżowane przez pandemię i marcowy musiał zostać odwołany ze względów bezpieczeństwa, zespół udało się zaprosić ponownie! W związku z przeniesieniem wydarzenia do większego obiektu, do sprzedaży trafi też dodatkowa pula biletów!

Pentatonix to najbardziej rozpoznawalny i utytułowany zespół a capella na świecie, składający się z pięciu wokalistów tworzących muzykę łączącą pop, dubstep, electro, reggae, hip-hop i muzykę klasyczną. Poza oryginalnymi utworami, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych. Grupa zdobyła 3 nagrody Grammy, a ich albumy stale goszczą na liście Billboard (dziesięć płyt sięgnęło top 10 tego zestawienia, w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem. 

Niedawno Pentatonix zaprezentowali EPkę „At Home”. Projekt składa się z sześciu nowych aranżacji utworów takich artystów, jak The Weeknd, Billie Eilish, Dua Lipa, Clean Bandit, czy The Cranberries. Ciekawostką jest utwór „Home” – mashup 13 utworów o domu, w którym możemy usłyszeć piosenki takich muzyków, jak Madness, Michael Bublé, Fifth Harmony, Flo Rida, Ozzy Osbourne, Mötley Crüe, oraz wielu innych. Wszystkie teledyski z EPki były zaaranżowane i nagrane podczas kwarantanny.


FAQ

Czy jeśli mam kupiony bilet na poprzednią datę koncertu (16.03.20), muszę go wymieniać?

Nie. Bilety zachowują ważność na nową datę i obowiązują na miejsca stojące.

Czy jeśli mam kupiony bilet na miejsce stojące na poprzednią datę koncertu (16.03.20), mogę go wymienić na miejsce siedzące?

Tak! Dajemy możliwość wymiany biletu zakupionego na stojący koncert marcowy, na miejsce siedzące na koncert na Torwarze. Aby dokonać wymiany, skontaktuj się z oryginalnym punktem zakupu (GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl).
Pula biletów do wymiany jest ograniczona, więc radzimy nie zwlekać.

Nowa data mi nie odpowiada. Mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak. W tej sprawie skontaktuj się z oryginalnym punktem zakupu (GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl). Zwroty będą udzielane do 31.08.

Czy będzie dodatkowa pula biletów? Jakie będą ceny?

Dodatkowe bilety wejdą do sprzedaży 7.07 o 10:00 na fource.pl,  GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Będą dostępne miejsca stojące nienumerowane (płyta) za 229 zł i miejsca siedzące nienumerowane (trybuny) za 249 zł. Bilety będą dostępne aż do momentu wyprzedania koncertu.

 Mam więcej pytań.

Skontaktuj się z nami na Facebooku lub mailowo na [email protected]!