FAQ znajduje się na dole tej strony.

Mimo usilnych starań organizacja koncertu Pentatonix w maju jest wciąż niemożliwa i zespół zmuszony jest przełożyć swoją trasę koncertową na przyszły rok. Oczywiście nie ma mowy o odwoływaniu polskiego koncertu – wraz z zespołem udało nam się ustalić nową datę występu i oficjalnie możemy ogłosić, że grupa zagra w hali Torwar 31 marca 2022 roku. Naturalnie wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność, do zobaczenia na koncercie!

Pentatonix, czyli bez wątpienia najsłynniejszy na świecie zespół acapella, słusznie owiany legendarną sławą zmuszony został do ponownego przeniesienia swojej światowej trasy koncertowej. Tym samym przesunięty został również termin polskiego występu grupy, która według nowego kalendarza zagra w warszawskiej hali Torwar 31 marca 2022 roku.

Chociaż fani Pentatonix muszą wykazać się nie lada cierpliwością, to w tym wypadku bez wątpienia jest na co czekać. Pentatonix to prawdziwe wokalne mistrzostwo świata. Piątka artystów tworzących muzykę łączącą niemal wszystkie gatunki świata rozkochała w sobie setki tysięcy ludzi za sprawą swoich nietuzinkowych głosów. Poza tworzeniem oryginalnych utworów, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych, które każdego roku biją rekordy popularności.

Amerykanie zdobyli już 3 nagrody Grammy, a ich albumy stale goszczą na liście Billboard (dziesięć płyt sięgnęło TOP10 tego zestawienia, w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem. Ich kanał na YouTube subskrybuje ponad 17 milionów osób, a ich filmy zostały obejrzane już ponad 4 miliardy razy. Te liczby mówią same za siebie – Pentatonix to potężna marka, a ich występ na żywo będzie wydarzeniem, które na lata pozostanie w pamięci słuchaczy.

Chociaż do koncertu na Torwarze pozostał jeszcze niemal rok, to pula biletów jest już w dużej mierze wyczerpana. Obecnie w sprzedaży pozostały jeszcze bilety na miejsca siedzące, które znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

 


FAQ

Czy jeśli mam kupiony bilet na poprzednie daty koncertów (16.3.2020 lub 18.05.2021), muszę go wymieniać?

Nie. Bilety zachowują ważność na nową datę i nie trzeba ich wymieniać.

Nowa data mi nie odpowiada. Mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak. W tej sprawie skontaktuj się z oryginalnym punktem zakupu (GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl). Zwroty będą udzielane do 30.06.2021 roku.

Czy zostały jeszcze jakieś bilety w sprzedaży Jakie są ceny?

Tak. W sprzedaży pozostała jeszcze część biletów na miejsca siedzące, są one dostępne w cenie 249 zł na fource.pl,  GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Bilety będą dostępne aż do momentu wyprzedania koncertu.

 Mam więcej pytań.

Skontaktuj się z nami na Facebooku lub mailowo na [email protected]!