FAQ znajduje się na dole tej strony.

Jest nam niezmiernie przykro, ale mimo dokładania wszelkich starań wciąż niemożliwe jest zorganizowanie międzynarodowej trasy Pentatonix, a co za tym idzie zmuszeni jesteśmy ponownie przełożyć polski koncert zespołu. Dzięki sprawnej reakcji i szczerej chęci organizacji tego wielkiego wydarzenia w Warszawie udało się nam ustalić nową datę występu grupy – Pentatonix zagrają na Torwarze 15 maja 2023 roku. Wszystkie zakupione dotąd bilety naturalnie zachowują swoją ważność, a jeśli chcecie zwrócić swoje wejściówki, macie na to czas do 7 maja 2022. Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za zrozumienie i potężną dawkę cierpliwości, naprawdę bardzo zależy nam na tym, żeby ekipa Pentatonix mogła w końcu wystąpić dla polskiej publiczności i jesteśmy przekonani, że będzie to wydarzenie, na które warto czekać.

Do zobaczenia!
Team Fource

Pentatonix, czyli bez wątpienia najsłynniejszy na świecie zespół acapella, słusznie owiany legendarną sławą zmuszony został do ponownego przeniesienia swojej światowej trasy koncertowej. Tym samym przesunięty został również termin polskiego występu grupy, która według nowego kalendarza zagra w warszawskiej hali Torwar 15 maja 2023 roku.

Chociaż fani Pentatonix muszą wykazać się nie lada cierpliwością, to w tym wypadku bez wątpienia jest na co czekać. Pentatonix to prawdziwe wokalne mistrzostwo świata. Piątka artystów tworzących muzykę łączącą niemal wszystkie gatunki świata rozkochała w sobie setki tysięcy ludzi za sprawą swoich nietuzinkowych głosów. Poza tworzeniem oryginalnych utworów, Pentatonix słyną z aranżacji popowych przebojów i popularnych piosenek świątecznych, które każdego roku biją rekordy popularności.

Amerykanie zdobyli już 3 nagrody Grammy, a ich albumy stale goszczą na liście Billboard (dziesięć płyt sięgnęło TOP10 tego zestawienia, w tym dwa zdobyły pierwsze miejsce) i wielokrotnie pokrywały się multi-platyną, platyną i złotem. Ich kanał na YouTube subskrybuje ponad 17 milionów osób, a ich filmy zostały obejrzane już ponad 4 miliardy razy. Te liczby mówią same za siebie – Pentatonix to potężna marka, a ich występ na żywo będzie wydarzeniem, które na lata pozostanie w pamięci słuchaczy.

Chociaż do koncertu na Torwarze pozostał jeszcze niemal rok, to pula biletów jest już w dużej mierze wyczerpana. Obecnie w sprzedaży pozostały jeszcze bilety na miejsca siedzące, które znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

 


FAQ

Czy jeśli mam kupiony bilet na poprzednie daty koncertów, muszę go wymieniać?

Nie. Bilety zachowują ważność na nową datę i nie trzeba ich wymieniać.

Nowa data mi nie odpowiada. Mogę otrzymać zwrot pieniędzy?

Tak. W tej sprawie skontaktuj się z oryginalnym punktem zakupu (GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl). Zwroty będą udzielane do 07.05.2022 roku.

Czy zostały jeszcze jakieś bilety w sprzedaży Jakie są ceny?

Tak. W sprzedaży pozostała jeszcze część biletów na miejsca siedzące, są one dostępne w cenie 249 zł na fource.pl,  GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Bilety będą dostępne aż do momentu wyprzedania koncertu.

 Mam więcej pytań.

Skontaktuj się z nami na Facebooku lub mailowo na [email protected]!