Do tak wyczekiwanego, pierwszego koncertu Pentatonix w Polsce pozostały już tylko 3 miesiące. Niesamowicie cieszymy się, że to wyjątkowe wydarzenie wreszcie dojdzie do skutku, i że będziemy mogli przeżywać to muzyczne widowisko razem z Wami!

W związku z nieuniknionymi zmianami terminów oraz miejsca, koncert odbędzie się ostatecznie 15 maja 2023 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Postanowiliśmy uporządkować w jednym miejscu wszystkie szczegóły dotyczące biletów oraz dostępności miejsc. Prosimy uprzejmie o zapoznanie się z poniższymi informacjami i możliwościami:

PRZYDZIELANIE MIEJSC SIEDZĄCYCH
Zakupione dotąd bilety na trybuny NIE POSIADAJĄ przydzielonego miejsca siedzącego. Podczas wejścia na koncert, każdy kto zakupił bilet na trybunę otrzyma miejscówkę z konkretnym, numerowanym miejscem siedzącym. Miejsca będą przydzielane automatycznie, kolejno zaczynając od sektorów z najlepszą widocznością.

ZMIANA MIEJSCA SIEDZĄCEGO NA STOJĄCE
Posiadasz bilet na trybuny, ale chcesz być jeszcze bliżej sceny? Odpowiadając na liczne prośby, udostępniona zostanie DARMOWA wymiana wejściówek siedzących na miejsce stojące na płycie. Ich liczba jest OGRANICZONA, a wymiany będzie można dokonać przy wejściu, bezpośrednio przed koncertem. Jednak aby usprawnić proces umożliwiamy (do końca lutego) zgłoszenie takiej chęci poprzez formularz online. To oświadczenie nie jest wiążące, ale pozwoli nam oszacować zainteresowanie taką możliwością i w konsekwencji zapewni wszystkim możliwie najlepsze doświadczenie!

BILETY ZAKUPIONE NA KONCERT W EXPO XXI
Bilety zakupione na pierwszą datę koncertu, który pierwotnie miał się odbyć w Hali Expo XXI oczywiście zachowują ważność i dają wstęp na PŁYTĘ w Hali COS Torwar.

ZWROT BILETU
Rozumiemy, że plany mogą się zmieniać. Wciąż oferujemy PEŁNY ZWROT ceny biletu, jeśli jednak zdecydujesz się nie przyjść na koncert. Zwroty realizujemy do 28 LUTEGO, a pieniądze trafią na Wasze konta w trybie priorytetowym.

DODATKOWE BILETY
W sprzedaży znajduje się ostatnia, bardzo ograniczona pula biletów NA PŁYTĘ. Znajdziecie je na naszej stronie oraz w bileteriach GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl, eBilet.pl oraz salonach Empik na terenie całej Polski.

Do zobaczenia!