Hero image

Kid Kapichi Snayx

4. 3. 23Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

TIMETABLE: 19:00 DOORS | 19:30 SNAYX | 20:30 KID KAPICHI

Jeśli myślisz, że w 2022 roku nie ma już młodych zespołów, które potrafią grać dobrego rocka, to prędko odpalaj Kid Kapichi, aby zmienić zdanie. Klasyczne połączenie głośnych gitar, dynamicznej perkusji i melodyjnego wokalu, a wszystko podpalone świeżością i młodością. Kid Kapichi zagrają 4 marca w warszawskiej Hydrozagadce, a bilety na ich koncert w cenie 69 złotych znajdziecie na fource.pl

Ich pełnoprawny debiut “This Time Next Year” narobił sporo zamieszania na brytyjskiej scenie niezależnej. Poza wyjątkowym brzmieniem (produkcja Doma Craika z Nothing But Thieves) chłopaki z Kid Kapichi nie boją się poruszać ważnych i niewygodnych tematów, stając naprzeciw ksenofobicznym nastrojom panującym na przedmieściach Zjednoczonego Królestwa. Ich teksty podaje dalej nawet Liam Gallagher, a grono fanów powiększa się z koncertu na koncert, bo naprawdę nie sposób nie zwrócić na nich uwagi. Pierwsza europejska trasa koncertowa i koncert w Polsce już niebawem – sprawdzajcie ich zanim zrobią to inni!

Kid Kapichi zagrają w warszawskiej Hydrozagadce już 4 marca, a bilety na to wydarzenie w cenie 69 zł będą dostępne w regularnej sprzedaży od piątku, 14 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz stacjonarnie w Empikach.

Zobacz więcej