Hero image

Jann

1. 12. 24Stodoła, Warszawa

Jesienią Jann wystąpi w Polsce na jedynych dwóch klubowych koncertach: 7 listopada w Krakowie (Studio) oraz 1 grudnia w Warszawie (Stodoła). Występy będą częścią drugiej już międzynarodowej trasy artysty, która tym razem obejmie Wielką Brytanię, Włochy, Niemcy, Czechy, Francję, Austrię, Węgry i Holandię.

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” czy “Charisma” podbiły również streamingi poza granicami Polski.

Zadebiutował pod koniec 2020 roku singlem „Do you wanna come over?” wydanym pod szyldem FONOBO Label. Kontynuując współpracę z wytwórnią, wypuścił kolejne utwory, a w marcu 2022 roku ukazała się jego debiutancka EP-ka “POWER”.

Jann – jak sam przyznaje, najlepiej czuje się na scenie. W kwietniu 2023 roku wyruszył w swoją pierwszą solową trasę koncertową, którą wyprzedał w niecałe 24 godziny, a pod koniec roku pojechał w kolejną i zapełnił największe kluby w całej polsce. Wystąpił też na największych polskich festiwalach (m.in. Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, OFF Festival, Great September).

Ma na swoim koncie również koncerty zagraniczne. W pierwszej połowie 2024 roku rozpoczął swoją pierwszą trasę międzynarodową, a kilka dni po jej zakończeniu wyruszył w kolejną – tym razem jako support Madison Beer. Już za kilka miesięcy wyrusza w kolejną europejską trasę, która swoim zasięgiem obejmie UK, Włochy, Niemcy, Czechy, Francję, Austrię, Węgry, Holandię oraz Polskę.

Bilety w cenach zaczynających się od 139 zł trafią do ogólnej sprzedaży 24 maja o godzinie 10:00 na Fource.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, GoOut.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej