W skutek wciąż występujących trudności z podróżowaniem po świecie najbliższa trasa Jacoba Lee musi zostać przełożona na 2022 rok. Z tego też powodu koncert artysty w warszawskim klubie Hydrozagadka odbędzie się 16 lutego 2022 roku. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność, a w sprzedaży wciąż są dostępne wejściówki w cenie 49 zł.

Magazyn The Brag określa Jacoba jako „najlepszego artystę Australii, o którym jeszcze nie słyszeliście”. Trzeba przyznać, że chociaż to miłe wyróżnienie, to już powoli staje się nieaktualne, gdyż nagrania Lee przekroczyły już barierę 200 milionów odtworzeń na portalach streamingowych! Jacob zadebiutował w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie jego opiekunem był will.i.am. Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Do naszego kraju przyjedzie, aby obok swoich największych hitów zaprezentować także nowe nagrania, wydane w 2020 roku jako Conscious Sessions.

Jacob Lee zagra w Hydrozagadce 16 lutego 2022. Bilety w cenie 49 zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach. Bilety zakupione na poprzednie daty tego koncertu zachowują ważność.