Niestety sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam na zorganizowanie koncertu Jacoba Lee w lutym i zmuszeni jesteśmy go przełożyć. Oczywiście pozostajemy w stałym kontakcie z managementem artysty i już niebawem ogłosimy nową datę koncertu Jacoba Lee w Polsce. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność. Oto oświadczenie, które Jacob wystosował do Was, fanów:

“Hello friends.
It brings me nothing but sadness to announce that my ‚Break My Heart Again’ European tour is being postponed, again. Even after two years, Covid is still as unprecedented as ever and my team and I need to abide by the ever changing laws and regulations set in place. I am happy to say however, that new dates are being organised as we speak, and the tickets you hold will remain valid for future shows. My team and I have been trying to make this tour happen for over two years, and there’s no chance we’re going to let this stop us now!”


Magazyn The Brag określa Jacoba jako „najlepszego artystę Australii, o którym jeszcze nie słyszeliście”. Trzeba przyznać, że chociaż to miłe wyróżnienie, to już powoli staje się nieaktualne, gdyż nagrania Lee przekroczyły już barierę 200 milionów odtworzeń na portalach streamingowych! Jacob zadebiutował w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie jego opiekunem był will.i.am. Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Do naszego kraju przyjedzie, aby obok swoich największych hitów zaprezentować także nowe nagrania, wydane w 2020 roku jako Conscious Sessions.