Joji ogłosił jedyny w swoim rodzaju livestream: The Extravaganza. Ten spektakularny koncert odbędzie się 23 października.

Wyreżyserowany przez samego Joji’ego występ będzie okazją do usłyszenia i zobaczenia po raz pierwszy, na żywo utworów z płyty „Nectar” i innych szalonych rzeczy, których nie jesteśmy teraz w stanie zdradzić. Na pytanie, czego fani mogą oczekiwać od wieczoru, Joji mówi: „to będzie wspaaaaaniałe!”

Zakupienie biletu zapewni fanom dostęp do amerykańskiej premiery 23 października, a także do dwóch re-showów 24 października o 19:00 (Azja i Australia) i 19:00 (Europa i Afryka). Będą to jedyne pokazy wydarzenia.

JOJI:
Joji jest jednym z najbardziej zachwycających artystów ery cyfrowej. Ma całkowitą wizję swojej twórczości, nie tylko w pisaniu i produkowaniu swojej muzyki, ale również w tworzeniu dzieł sztuki, wideo, merchu i występów na żywo. Jest to w pełni urzeczywistniony świat, który jego fani mogą zamieszkiwać i odkrywać – i widzieć w nim siebie samych. „Moja muzyka nie jest biograficzna”, mówi, ale nawet głębokie, mocno zacienione emocje w jego piosenkach są autentyczne i przemawiają do każdego. W 2019 roku Joji wyprzedał w ciągu kilku minut swoją trasę po Ameryce Północnej i wystąpił na największych festiwalach na całym świecie, w tym Reading i Leeds w Wielkiej Brytanii.