O nas

Jesteśmy Fource Entertainment – zajmujemy się produkcją oraz promocją koncertów i wydarzeń „na żywo”, przy których współpracujemy z najciekawszymi artystami i twórcami. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, na bok odsuwając dyskusje o gatunkach i popularności. Organizując nasze koncerty kierujemy się prostymi zasadami: zadowolonego artysty, świetnego show, zachwyconego fana i pięknych wspomnień. W śledzeniu trendów staramy się zawsze być o krok do przodu, więc jeśli kochasz muzykę, dołącz do nas, jako pasjonat jej najlepszego wydania – na żywo.

Zespół Fource posiada wieloletnie doświadczenia w produkcji eventów każdej wielkości, na dwóch kontynentach. W Europie i Ameryce Północnej organizowaliśmy koncerty w małych klimatycznych klubach, wielkich halach, a także festiwale. Współpracujemy z najważniejszymi agencjami, klubami, czy markami w tej branży. W Fource ciągle poszukujemy nowatorskich rozwiązań, możliwości i partnerów chcąc oferować zawsze to, co najlepsze. Współpracujemy m.in z GoOut – przewodnikiem kulturalnym, który jest też jedną z preferowanych przez nas bileterii.

Fource posiada trzy biura. W Czechach promował koncerty artystów takich jak Ellie Goulding, Imagine Dragons, Disclosure, Bastille i setki innych. W Kanadzie poza organizacją koncertów odpowiada za booking i promocję czterech największych festiwali WayHome, Boots & Hearts, NXNE Port Lands, i The Big Feastival Canada.

Od 2017 roku obecni jesteśmy także w Polsce.

FAQ
Regulamin
Zgoda Rodziców

Kontakt / pytania ogólne: [email protected] Kontakt dla mediów: [email protected]

Partnerzy

Progresja
Niebo
Palladium
Proxima
Hybrydy
Hydrozagadka
BARdzo Bardzo
GoOut
Eventim
Cud Nad Wisłą
Ticketmaster
Biletomat
[PIAS] Poland and Eastern Europe

Bądź na bieżąco

Poinformujemy Cię o najlepszych koncertach w Twojej okolicy