Hero image

Young Guv

26. 3. 22Chmury, Warszawa
Facebook event

KONCERT ODWOŁANY! Niestety sytuacja na świecie wciąż nie pozwala na realizację tras koncertowych, stąd jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu Youg Guv w Warszawie. W sprawie zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet należy kontaktować się bezpośrednio z punktem zakupu. Dziękujemy za zrozumienie!

Young Guv to pseudonim artystyczny za którym stoi Ben Cook – obdarzony wyjątkowym talentem i wrażliwością songwriter. Chociaż jego kariera solowa wystartowała dopiero przed kilkoma laty, to Cook zaangażowany był w całą masę naprawdę ważnych projektów muzyki gitarowej ostatnich lat, na czele z zespołami Fucked Up, No Warning, Yacht Club czy Marvelous Darlings.

Young Guv, czyli solowy projekt Bena to przepełnione gitarami i syntezatorami utwory, które przywodzą na myśl najlepsze czasy Brit Popu. To co łączy całą twórczość Guv’a w całość to doskonałe teksty, w których odnajdziecie zarówno cięty dowcip, jak i intensywne ludzkie uczucia i ostre kontrasty. Wydane dotąd w wydawnictwa “GUV I” i “GUV II” to zbiór znakomitych, wpadających w ucho i przejmujących piosenek pop napisanych i nagranych przez Bena podczas lata spędzanego w Nowym Jorku. Płyty ukazały się nakładem wytwórni Run For Cover Records.

Zobacz więcej