KONCERT ODWOŁANY! Niestety sytuacja na świecie wciąż nie pozwala na realizację tras koncertowych, stąd jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu Youg Guv w Warszawie. W sprawie zwrotu pieniędzy za zakupiony bilet należy kontaktować się bezpośrednio z punktem zakupu. Dziękujemy za zrozumienie!

Young Guv to pseudonim artystyczny za którym stoi Ben Cook – obdarzony wyjątkowym talentem i wrażliwością songwriter. Chociaż jego kariera solowa wystartowała dopiero przed kilkoma laty, to Cook zaangażowany był w całą masę naprawdę ważnych projektów muzyki gitarowej ostatnich lat, na czele z zespołami Fucked Up, No Warning, Yacht Club czy Marvelous Darlings.

Young Guv, czyli solowy projekt Bena to przepełnione gitarami i syntezatorami utwory, które przywodzą na myśl najlepsze czasy Brit Popu. To co łączy całą twórczość Guv’a w całość to doskonałe teksty, w których odnajdziecie zarówno cięty dowcip, jak i intensywne ludzkie uczucia i ostre kontrasty. Wydane dotąd w wydawnictwa “GUV I” i “GUV II” to zbiór znakomitych, wpadających w ucho i przejmujących piosenek pop napisanych i nagranych przez Bena podczas lata spędzanego w Nowym Jorku. Płyty ukazały się nakładem wytwórni Run For Cover Records.