Hero image

Tomek Ziętek

1. 3. 24Warszawa, BARdzo Bardzo
Facebook event

19:00 – wejście
20:00 – Tomek Ziętek

Świeżo po wydaniu debiutanckiego albumu „Some Old Songs” Tomek Ziętek zapowiada pierwszą solową trasę koncertową, z którą zawita na przełomie lutego i marca 2024 roku do następujących miast:

17.02 – Kraków, Klub Spotkań Poczta Główna
18.02 – Wrocław, Stary Klasztor
23.02 – Poznań, Scena na Piętrze
24.02 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
25.02 – Katowice, Jazz Club Hipnoza
01.03 – Warszawa, BARdzo bardzo

Tomek Ziętek – aktor, wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. Jest jednym z najbardziej uznanych polskich aktorów młodego pokolenia. Za role w filmach „Cicha Noc”, „Boże Ciało” oraz „Żeby nie było śladów” otrzymał nominacje do Polskich Nagród Filmowych „Orłów”. Artysta z powodzeniem udziela się również w świecie muzyki, przede wszystkimi jako wokalista i gitarzysta trójmiejskiej formacji The Fruitcakes. W 2022 roku wraz z Krzysztofem Zalewskim, Piotrem „Emade” Waglewskim, Smolikiem oraz Kevem Foxem odtworzyli kultowy koncert Beatlesów na dachu.

W listopadzie 2023 ukazał się debiutancki, solowy album Tomka. Płytę do tej pory promowały trzy świetnie przyjęte single: „Your Kiss”, „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Wydawnictwo utrzymane jest w klimacie singer-songwriter i inspirowane klasycznymi amerykańskimi brzmieniami folku oraz country. Muzycznie album Tomka przywołuje letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam Tomek opisuje album słowami: „To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością”.

Właśnie ten materiał będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej, która wystartuje późną zimą 2024 roku. Promotorem koncertów w Krakowie, Katowicach i Warszawie jest agencja Fource Entertainment. Bilety w cenach 79 zł (Kraków, Katowice) oraz 99 zł (Warszawa) trafią do ogólnej sprzedaży w poniedziałek 18 grudnia 2023 r. o godzinie 10:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Tickemaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej