– SOLD OUT / KONCERT WYPRZEDANY –

Hipnotyzujący głos, niebanalne aranżacje i songwriting, który porusza – tak wygląda twórczość Tamino, belgijsko-egipskiego artysty, który słusznie stawiany jest jako najlepiej rokujący wokalista europejskiej sceny pop. Polska publiczność przekona się o jego talencie już 13 lutego w teatrze Palladium, kiedy to Tamino zagra swój pierwszy koncert w naszym kraju. Bilety na to wydarzenie, w cenie 105 złotych znajdziecie na fource.pl.

Wiele czynników składa się na sukces 25-letniego Tamino. Wokalny talent odziedziczył po dziadku, który w latach ‘60 był jednym z najbardziej wziętych piosenkarzy północnej Afryki, a nieoczywiste pochodzenie i egipskie korzenie wyczuwalne są w jego aranżacjach. Świat zachwycił się Tamino w 2018 roku, tuż po wydanym debiucie “Amir”. Utwory “Indigo Night” i “Habibi” szybko zebrały miliony odtworzeń na portalach streamingowych, a trasy koncertowe na całym świecie wyprzedawały się w błyskawicznym tempie. Tamino na żywo nie pozostawia żadnych wątpliwości – to Artysta przez duże A, a jego występy zapadają w pamięć na bardzo długo.

Tamino zagra w warszawskim tatrze Palladuim już 13 lutego, a bilety na to wydarzenie w cenie 105 zł będą dostępne w regularnej sprzedaży od piątku, 30 września na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl oraz stacjonarnie w Empikach.