Hero image

Sofi Tukker

29. 4. 20Progresja, Warszawa
Facebook event

KONCERT ODWOŁANY – o zwroty można ubiegać się w oryginalnych punktach zakupu.


Po doskonałym, wyprzedanym koncercie w marcu 2019 roku Sofi Tukker powracają do Warszawy! Duet, który ma na koncie dwie nominacje do Grammy i występy na największych festiwalach na całym świecie, odwiedzi w kwietniu 2020 warszawską Progresję.

Nowojorczycy będą promować swoją najnowszą, długo wyczekiwaną EPkę, Dancing On The People, której premiera miała miejsce we wrześniu. Zespół nie może się doczekać grania nowych utworów na żywo: „Mamy wrażenie, że ten zestaw piosenek naprawdę oddaje to, jakie to uczucie występować na całym świecie, nawiązując więź z ludźmi i żyć muzyką. Jest to odbicie naszych doświadczeń życiowych z ostatniego roku (zarówno tych, które świętowaliśmy, jak i tych, które były dla nas wyzwaniem) i naszych występów na żywo, które są coraz większe i coraz bardziej szalone.”

Sofi Tukker to nowojorski duet, który poznał się przypadkowo podczas uniwersyteckiego przedstawienia, w którym oboje występowali. Ich pierwsza napisana wspólnie piosenka Drinkee viralowo rozeszła się po sieci, co zaowocowało nominacją do Grammy i milionami odsłuchań na Spotify. Ich debiutancki album, Treehouse, ukazał się w 2018 roku i również został nominowany do Grammy w kategorii Dance/Electronic Album, a singiel Best Friend znalazł się na listach przebojów na całym świecie.

Teraz Sophie Hawley-Weld i Tucker Halpern wyruszają na misję, która ma na celu „zamordować wstyd luźnymi imprezami tanecznymi” na swojej trasie R.I.P. Shame World Tour. Duet zawita do Progresji w Warszawie 29 kwietnia 2020 roku. Bilety w cenie 99 zł będą dostępne od 22.11 przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Zobacz więcej