Hero image

SIERRA

29. 11. 23Chmury, Warszawa
Facebook event

⏱️ TIMETABLE ⏱️
19:00 – doors
20:00 – SIERRA

Zaraźliwy bas i ostre bity – to od samego początku znaki rozpoznawcze SIERRY, francuskiej artystki brawurowo łączącej różne gatunki sceny elektronicznej. Już 29 listopada 2023 roku wystąpi ona w warszawskim klubie Chmury.

Jej charakterystyczna energia electro i darkwave objawiła się już w 2017 roku na debiutanckiej EP “Strange Valley”, natomiast dwa lata później za sprawą wydawnictwa “Gone” zdobyła również uznanie fanów synthwave’u. Filmowy i industrialny klimat jej nagrań został doceniony przez twórców treści online oraz przemysł gier video. Poskutkowało to między innymi koncertem na Stunfest w Rennes, ważnej imprezie środowiska gamingowego, na której występowali też tak wpływowi artyści jak Perturbator czy Carpenter Brut. Wydane odpowiednio w 2021 i 2022 roku “Inner Speech” oraz wybuchowe “See Me Now” stanowią efekt współpracy z włoskim producentem Matteo Tura. Jej mroczne i hipnotyzujące brzmienia ponownie przykuły uwagę, dzięki czemu SIERRA została zaproszona do współtworzenia soundtracku do gry “Vampire: The Masquerade – Bloodhunt”. Jej pierwszy długogrający album “A Story of Anger” ukaże się we wrześniu 2023 roku.

Bilety na koncert SIERRY 29 listopada 2023 r. w Warszawie (klub Chmury) są już dostępne w sprzedaży w cenie 79 zł na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Going.pl, Ticketmaster.pl oraz w Empikach. Do ceny biletu mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej