Hero image

Palace Chartreuse

9. 9. 22Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

Z powodu nieustających problemów w ruchu międzynarodowym, zmuszeni jesteśmy do przełożenia koncertu Palace w Warszawie. Nie ustajemy jednak w staraniach, aby zaprosić zespół do Polski i wraz z managementem artystów udało nam się ustalić nową datę ich występu w naszym kraju. Tym samym Palace zagrają w klubie Hydrozagadka 9 września 2022 roku, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność.

Do zobaczenia!
Team Fource

Ich muzyka wymyka się wszelkim kategoriom, a każdy kolejny album zachwyca bogactwem nieoczywistych dźwięków. Czas przekonać się o tym jak na żywo brzmi londyński zespół Palace, który po raz pierwszy zagra w Polsce już 9 września 2022 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 59 złotych są już w sprzedaży.

Ich historia zaczęła się w 2014 roku świetnie przyjętymi EP’kami „Lost In The Night” oraz „Chase The Light”. Świat muzycznej alternatywy oszalał na punkcie ich wyważonego, ale świetnie skomponowanego indie rocka, a Palace zaczęli koncertować po całej Europie. Po niezwykle równych krążkach “So Long Forever i wydanej “ Life After” jasne stało się, że mamy do czynienia z dojrzałym, zespołem, który świetnie wypada też na żywo. Docenili to też organizatorzy największych światowych festiwali z Mad Cool, Latitude i Glastonbury na czele, zapraszając Palace na swoje sceny. Marcowy występ Palace w Warszawie będzie pierwszą okazją do usłyszenia takich hitów jak “Live Well” czy “Bitter” w naszym kraju.

Do Palace przyjadą z nową, zapowiedzianą na 2022 rok płytą. Ich koncert odbędzie się 9 września 2022 w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety na to wydarzenie w cenie 59 zł są dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej