Hero image

NEFFEX

24. 9. 23Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

SOLD OUT / KONCERT WYPRZEDANY
⏱️ TIMETABLE ⏱️
17:00 – doors VIP (M&G)
19:00 – doors
19:45 – DJ Champagne B
20:30 – NEFFEX

100 piosenek w 100 tygodni – takie wyzwanie w 2017 roku podjął projekt NEFFEX, grający wybuchową mieszankę elektronicznych brzmień i hip-hopu. Od tamtej pory wciąż jest na fali wznoszącej, do której przyczyniło się między innymi unikatowe podejście do muzyki, która została zwolniona z praw autorskich, stając się łatwo dostępną dla tysięcy twórców treści online.

Niegdyś duet, obecnie jednoosobowy projekt Bryce’a Savage’a dąży przede wszystkim do tego, by inspirować ludzi i zmieniać zasady gry. Jego bezkompromisowa wizja oraz niestrudzona etyka pracy zapewniła mu miliardy odtworzeń w serwisach streamingowych, miliony słuchaczy i uznanie ,,młodzieżowego ruchu wolności”. Na szczególną uwagę zasługuje między innymi przebój “Fight Back” (+500 milionów odtworzeń), artykuły w Forbesie oraz Billboardzie, oprawy dla ESPN i Fox Sports, a także wyprzedana trasa europejska.

NEFFEX wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce 24 września 2023 roku w ramach trasy “Born To Be a Rockstar”. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 31 marca o godzinie 17:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Going.pl, Ticketmaster.pl oraz we wszystkich Empikach. Dostępne będą także specjalne pakiety VIP, które poza spotkaniem z artystą oraz gadżetami będą obejmować także prywatny odsłuch niewydanych nagrań.

Zobacz więcej