Hero image

Miętha

29. 6. 23Cud nad Wisłą, Warszawa
Facebook event

Cud nad Wisłą i Fource Entertainment zapraszają na Koncertowe Czwartki – cykl wydarzeń prezentujący najciekawsze projekty współczesnej polskiej sceny muzyki alternatywnej. Świeża muzyka miejska, koncerty premierowe i nieszablonowe artystyczne połączenia, a wszystko to skąpane w blasku zachodzącego, letniego słońca. Widzimy się pod sceną!

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znali się pół roku, tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty “Audioportret”. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku 2019. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach) oraz ENZU (mix i mastering).
AWGS: “Chcieliśmy razem stworzyć projekt, który wzbogaci obecną glebę muzyczną i zainspiruje ludzi do śmielszych eksperymentów sonicznych. Jest to dźwiękowa transmisja powstała z przyjaźni, długich rozmów w studio, litrów kawy i słoików pełnych ziół.”

Zaraz po koncercie odpalamy afterparty w formie Silent Disco. Za decki wskoczą Damson i Eklektik, więc zostańcie z nami dłużej!

Zobacz więcej