Hero image

Michelle Gurevich Pola Chobot & Adam Baran

22. 4. 22Kwadrat, Kraków
Facebook event

19:00 drzwi | 20:00 Pola Chobot & Adam Baran | 21:00 Michelle Gurevich

UWAGA, NOWE MIEJSCE KONCERTU! Niesamowicie cieszy nas zainteresowanie polskimi koncertami Michelle Gurevich, a w szczególności występem tej artystki w Krakowie! Z tego powodu przenosimy krakowski koncert do większego i bardziej przestronnego klubu Kwadrat, gdzie będziemy mogli jeszcze pełniej przeżywać ten spektakl! Wszystkie pozostałe szczegóły, takie jak data oraz ceny biletów pozostają oczywiście bez zmian. Do zobaczenia już niedługo!

Po prawie 3 latach od wyprzedanego do ostatniego miejsca koncertu w Warszawie genialna Michelle Gurevich wraca do Polski aby ponownie oczarować swoich fanów. Tym razem jej wizyta będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, bo Gurevich zagra w aż trzech polskich miastach; we Wrocławiu (Zaklęte Rewiry, 20.04), Warszawie (Proxima, 21.04) i Krakowie (Kwadrat, 22.04).

Gurevich urodziła się w Toronto, w rodzinie rosyjskich imigrantów i to właśnie jej wschodnie pochodzenie było kluczowe dla jej dorastania oraz rozwoju jej muzycznej kariery. Twórczość Michelle Gurevich często porównywana jest do dokonań Leonarda Cohena, Nico oraz legend rosyjskiej sceny z Ałłą Pugaczową na czele, a recenzenci nazywają jej niesamowicie klimatyczne, melancholijne nagrania jako slowcore rock czy lo-fi pop.

Niezależnie od dziennikarskich etykiet, muzyka Gurevich po prostu hipnotyzuje i dociera do najgłębszych zakamarków ludzkiej wrażliwości. Nie dziwi fakt, że po twórczość Michelle często sięgają reżyserzy filmowi i producenci reklam telewizyjnych. Do Polski Gurevich wróci z wydanym w 2020 roku krążkiem “Ecstasy in the Shadow of Ecstasy” oraz nowymi kompozycjami, zwiastującymi kolejne pozycje w dyskografii. Możemy być jednak pewni, że podczas polskich koncertów nie zabraknie pełnego przekroju twórczości Gurevich.

Michelle Gurevich wystąpi 22 kwietnia w klubie Kwadrat w Krakowie. Bilety w cenie 89 zł są dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej