Hero image

Michał Szpak – Jowiszja

30. 11. 23Palladium, Warszawa
Facebook event

TIMETABLE: 19:00 drzwi | 20:00 Michał Szpak

Michał Szpak powraca z bardzo długiej i mrocznej podróży w głąb siebie, otwiera ekstremalnie nowy muzyczny rozdział. Jego nowe sceniczne oblicze będzie można poznać na żywo, już w listopadzie, na następujących koncertach:

27.11 – Kwadrat, Kraków
29.11 – Drizzly Grizzly, Gdańsk
30.11 – Palladium, Warszawa

Podczas tych trzech wyjątkowych wieczorów Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE.

Wraz z ogłoszeniem dat koncertowych zapowiedziano też nowy singiel ,,Gaja”. ,,Utonąć daj / chcę poczuć dno / uciec od fal…” – to intymne wyznanie artysty, w gęstym elektronicznym klimacie zapowiadanego na jesień albumu “Nadwiślański Mrok”. Ten utwór ma przygotować Was na całkowite zanurzenie w najbardziej nieoczywisty koncept album sezonu.

Materiału z nadchodzącej nowej płyty będzie można posłuchać na żywo wraz z niesamowitą oprawą wizualną w Krakowie (27 listopada, Kwadrat), w Gdańsku (29 listopada, Drizzly Grizzly) oraz w Warszawie (30 listopada, Palladium). Organizatorem koncertów jest agencja Fource Entertainment. Bilety są już dostępne w sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Zobacz więcej