TIMETABLE
18:30 – doors
20:00 – Jillian Rossi
20:35 – Jann
21:35 – Madison Beer

UWAGA! Na teren koncertu niedozwolone będzie wejście z torbami większymi niż format A4 oraz plecakami. Z małymi torebkami, mieszczącymi rozmiar mniejszy niż A4 będzie można wejść. Wszystkie torebki zostaną dokładnie przeszukane przez personel używający wykrywaczy metalu.
Prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej, aby sprawnie przejść przez wszystkie kontrole bezpieczeństwa.

W ciągu mniej niż 2 dni od startu ekskluzywnej przedsprzedaży Madison Beer wyprzedała koncert w klubie Progresja, w związku z czym wydarzenie zostaje przeniesione na halę COS Torwar w Warszawie. Zmianie nie ulega termin koncertu 5 marca 2024 roku, a zakupione do tej pory bilety zachowują ważność i gwarantują wstęp na miejsca stojące na płycie. Do sprzedaży trafiła właśnie kolejna pula biletów, w tym siedzące na trybuny.

Platynowe wyróżnienia i ponad 2,4 miliarda streamów na świecie, a teraz aż 52 koncerty w Europie i Ameryce… Madison Beer to żywiołowa, wszechstronna songwriterka i producentka o potężnym, pełnym emocji głosie, której brzmienie łączy w sobie pop, R&B oraz soulowe wpływy. Jej występy sceniczne to dopracowane w każdym detalu wizjonerskie doświadczenie przenoszące do świata wykreowanego przez jej bystre i wrażliwe na estetykę oko. Madison Beer po raz pierwszy zawita do Polski w ramach trasy “The Spinnin Tour”, a wydarzenie ma szczególny wydźwięk z racji polskich korzeni artystki oraz przypadającej na ten dzień daty 25. urodzin wokalistki.

Z ogromną pewnością siebie zadebiutowała EP-ką “As She Pleases”, a za sprawą piosenki “Home with You” trafiła na listę Billboard Mainstream Top 40, jako jedyna niezależna artysta w rankingu. “Life Support”, jej pierwszy album dla dużej wytwórni zaszedł bardzo wysoko na Billboard 200, zgromadził ponad miliard odtworzeń, a wiodący singiel “Selfish” pokrył się platyną. We wrześniu 2023 roku ukazała się jej druga płyta “Silence Between Songs”, na którą napisała i współ-wyprodukowała wszystkie piosenki. Wydawnictwo opisane jako ,,psychodeliczny dream pop zainspirowany rockiem” (Variety) na którym znajdują się ,,powalające szczerze ballady” (NPR) zawiera uwielbianą przez fanów piosenkę “Reckless” (400 milionów odtworzeń), hymn lata “Home To Another One” oraz filmowe “Spinnin”. Ze swoją wyjątkową zdolnością do opowiadania historii pełnych emocjonalnej głębi, Madison porusza wątki refleksyjne i introspektywne, uzupełniając je o świeżą paletę brzmień oraz własną artystyczną wizję oprawy wizualnej albumu. Płytą okrzyknięto jako ,,najbardziej stylową i dojrzałą w dotychczasowym dorobku” (Vogue), a także ,,mistrzowską eksplorację jej artystycznego rozwoju oraz głębokiej więzi z odbiorcami” (A Book Of), podczas gdy ,,jej wokale są jak zawsze cudowne” (NYLON).

Pierwszy polski koncert Madison Beer odbędzie się 5 marca 2024 roku w warszawskiej hali COS Torwar. Wyjątkowym gościem występu w Polsce, a także podczas całej europejskiej trasy będzie polski artysta Jann, który coraz śmielszymi krokami zaczyna odnosić pierwsze sukcesy za granicą, przed Madison wystąpi również Jillian Rossi.

Bilety w cenie od 169 zł (miejsca siedzące) oraz 199 zł (miejsca stojące) są już dostępne w ogólnej sprzedaży na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.