Hero image

Kid Kapichi Snayx

26. 4. 24Hybrydy, Warszawa
Facebook event

⏱️ TIMETABLE ⏱️
19:00 – doors
20:00 – Snayx
21:00 – Kid Kapichi

Brytyjski zespół, który w krótkim czasie zdobył swoimi koncertami serca licznych polskich fanów zapowiada nowy album i trasę koncertową! Kid Kapichi wyruszą w trasę promującą płytę “There Goes The Neighbourhood” w ramach której zawitają 26 kwietnia 2024 roku do warszawskiego klubu Hybrydy.

Rockowej grupie nieobcy jest etos ciężkiej i konsekwentnej pracy. Zaczynali grając w obskurnych miejscach i pubach, po czym wystąpili na… urodzinach Franka Cartera, który zaprosił ich na swoją trasę. Ich debiut “This Time Next Year” przysporzył im wielu zwolenników, podobnie jak wydane rok później hulaszcze “Here’s What You Could Have Won”, które docenił sam Liam Gallagher. Kid Kapichi nie boją się poruszać ważnych i niewygodnych tematów, stając naprzeciw burzliwym nastrojom panującym na przedmieściach Zjednoczonego Królestwa w epoce post-Brexitu. Również na zapowiadanym 3. albumie “There Goes The Neighbourhood” nie biorą jeńców i wzywają do przeciwstawienia się brytyjskiej szarości w której ludzie w trudnych chwilach pozostawieni są samym sobie. Na krążku gościnnie usłyszymy Suggsa (wokalistę Madness), a muzycy zapowiadają że można spodziewać się po nim równej dawki rozrywki, jak i sprzeciwu.

Kip Kapichi wystąpią w Warszawie 26 kwietnia 2024 roku w klubie Hybrydy. Bilety w cenie 99 zł trafią do sprzedaży 10 listopada 2023 r. o godzinie 11:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej