Fource Entertainment oraz Stand-up Polska mają przyjemność ogłosić, że po raz pierwszy w Polsce wystąpi Jim Jefferies, jeden z najbardziej popularnych i docenianych komików swego pokolenia. Jego prowokujący styl jednocześnie bawi do łez, a także skłania do refleksji na temat własnych przekonań, często nie stroniąc od kontrowersji. Będzie można się o tym przekonać na własne uszy podczas występu Jefferiesa 22 kwietnia 2023 roku w warszawskiej Stodole.

Jim Jefferies zaliczany jest do top 5 najlepszych stand-uperów świata, za swoje show otrzymał też nagrodę podczas festiwalu Just for Laughs 2019. Pochodzi z Australii, chociaż od wielu lat mieszka i robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Ogromną popularnością cieszą się jego 3 zarejestrowane dla Netflixa stand-upy: „Freedumb” (2016), „This Is Me Now” (2018) oraz „Intolerant” (2020). Oprócz tego Jim prowadzi swój podcast „I Don’t Know About That”, który liczy już ponad 120 odcinków. Miał także okazję zaistnieć jako aktor grając główną rolę w sitcomie „Legit” (FX) oraz jako gospodarz programu „The Jim Jefferies Show” (Comedy Central).

22 kwietnia 2023 roku komik wystąpi w warszawskiej Stodole, w ramach nowej trasy „Give’em What They Want”. Show odbędzie się w języku angielskim. Bilety trafią do sprzedaży 18 listopada o godz. 10:00 na stronach fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl oraz Eventim.pl