SHOW O 19:00 – OSTATNIE BILETY (W TYM BILETY VIP) TUTAJ.
SHOW O 22:00 – NOWA PULA BILETÓW DOSTĘPNA PO KLIKNIĘCIU W PRZYCISK „ZDOBĄDŹ BILETY”.

Fource Entertainment oraz Stand-up Polska mają przyjemność ogłosić, że po raz pierwszy w Polsce wystąpi Jim Jefferies, jeden z najbardziej popularnych i docenianych komików swego pokolenia. Jego prowokujący styl jednocześnie bawi do łez, a także skłania do refleksji na temat własnych przekonań, często nie stroniąc od kontrowersji. Będzie można się o tym przekonać na własne uszy 22 kwietnia 2023 roku w warszawskiej Stodole. W związku z ogromnym zainteresowaniem tego dnia odbędą się dwa występy komika: pierwszy o 19:00 (dostępne są ostatnie miejsca oraz pakiety VIP), drugi o 22:00 (bilety trafiły już do sprzedaży).

Jim Jefferies zaliczany jest do top 5 najlepszych stand-uperów świata, za swoje show otrzymał też nagrodę podczas festiwalu Just for Laughs 2019. Pochodzi z Australii, chociaż od wielu lat mieszka i robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Ogromną popularnością cieszą się jego 3 zarejestrowane dla Netflixa stand-upy: ,,Freedumb” (2016), ,,This Is Me Now” (2018) oraz ,,Intolerant” (2020). Oprócz tego Jim prowadzi swój podcast ,,I Don’t Know About That”, który liczy już ponad 120 odcinków. Miał także okazję zaistnieć jako aktor grając główną rolę w sitcomie ,,Legit” (FX) oraz jako gospodarz programu ,,The Jim Jefferies Show” (Comedy Central).

22 kwietnia 2023 roku komik wystąpi w warszawskiej Stodole dwukrotnie, o godzinie 19 oraz 22. Show odbędzie się w języku angielskim, w ramach nowej trasy ,,Give’em What They Want”. Bilety dostępne są w sprzedaży na stronach fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl oraz Eventim.pl