Hero image

Jann

18. 2. 24Badehaus, Berlin (DE)

Po ogłoszeniu jesiennej, polskiej trasy koncertowej Jann szykuje się na podbój Europy! Pierwszy międzynarodowy rozdział Jann Tour wystartuje już w lutym 2024 roku.

Jann szturmem zdobył serca polskiej publiczności i zyskał rozpoznawalność za granicą. Jego piosenki znalazły się na najważniejszych playlistach w serwisie Spotify w kraju, a single “Gladiator” i “Need a break” podbiły również streamingi poza granicami Polski. Jednak jak sam przyznaje – najlepiej czuje się na scenie.

Po sukcesie wyprzedanej w dobę trasy “Gladiator tour” i serii fantastycznych festiwalowych występów, Jann ogłasza kolejne koncerty. Artysta wraz z zespołem wyruszy w kolejną trasę, która obejmie 8 polskich oraz 5 zagranicznych miast. W listopadzie i grudniu będzie można go zobaczyć w Gliwicach, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy, Krakowie i Warszawie, a w marcu w Kolonii, Hamburgu, Berlinie, Pradze oraz Londynie. Trasa polska i międzynarodowa powstaje przy współpracy z agencją koncertową Fource Entertainment.

Zobacz więcej