Hero image

Jade Bird Ferris & Sylvester

29. 2. 20Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

19:00 drzwi | 19:30 Ferris & Sylvester | 20:30 Jade Bird

Po wyprzedanej trasie europejskiej i gościnnych występach na trasie Hoziera w USA, Jade Bird przyjedzie do Polski.

Jade Bird posiada jeden z najciekawszych i najbardziej wyróżniających się głosów wśród artystów młodego pokolenia. Brytyjka doceniana jest za swój unikalny, emanujący pewnością siebie songwriting oraz niesłychaną, jak na swój wiek dojrzałość. To wszystko nie przyszło jednak łatwo, a olbrzymi talent, został okraszony wielką pracowitością, o czym świadczy fakt, że Jade od wczesno nastoletniego wieku, gdy zaczęła grać i komponować, napisała ponad 600 piosenek.

Artystka w 2017 wydała EP „Something American” zyskując zainteresowanie branży, lecz dopiero wydany w 2019 roku, debiutancki album zatytułowany po prostu „Jade Bird” zapewnił jej rozpoznawalność na całym świecie. Piosenki takie, jak „Lottery”, czy „Uh Huh” zdobyły uznanie słuchaczy po obu stronach Atlantyku, szybko wspinając się na najwyższe szczeble popularności w serwisach streamingowych. Do dziś 21-letnia ma na swoim koncie dziesiątki milionów odtworzeń.

Jade Bird wystąpi 29.2.2020 w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 65 złotych dostępne będą od piątku 10.5. na fource.pl.

Zobacz więcej