Hero image

Jacob Lee Josh Savage

16. 3. 23Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

TIMETABLE: 19:00 – doors | 20:00 – Josh Savage | 21:00 – Jacob Lee

Jacob Lee to 27-letni artysta tworzący muzykę z pogranicza popu i R&B. Sukcesy płyt “Philosophy” oraz “Conscience” pozwoliły mu zgromadzić na koncie ponad 270 milionów streamów na YouTube, 210 milionów na Spotify, a także wyprzedane trasy koncertowe na całym świecie. Do wszystkiego doszedł niezależnie: bez wsparcia wytwórni, managementu, ani agencji bookingowej. 16 marca 2023 roku artysta odwiedzi Warszawę w ramach europejskiego tournée. Trasa odbędzie się pod hasłem “Lowly Lyricist”, które jest jednocześnie tytułem będącego na ukończeniu 3. studyjnego albumu Jacoba Lee. Polska publiczność może być zatem jedną z pierwszych, która usłyszy na żywo ten premierowy materiał.

The Brag określa Jacoba Lee jako „jednego z największych artystów w Australii, o którym nigdy nie słyszeliście”. Zadebiutował on w 2014 roku w australijskiej edycji programu The Voice, gdzie występował pod czujnym okiem will.i.ama z The Black Eyed Peas. Pojawił się również w lokalnym X Factor. Jacob Lee uznał jednak, że talent shows nie są dla niego i od tego czasu wypuścił kilka niezależnych wydawnictw, które zostały świetnie przyjęte zarówno przez krytyków, jak i fanów. Jego pierwszy album długogrający „Philosophy” ukazał się w 2019 roku i znalazły się na nim takie hity jak „I Belong to You” czy „Demons”. Następnie Jacob sukcesywnie wydawał utwory, które złożyły się na jego drugi album studyjny – „Conscience”.

16 marca 2023 roku Jacob Lee zagra koncert w stołecznym klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 69 zł są dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej