Hero image

IAMX

4. 5. 21Stodoła, Warszawa
Facebook event

*KONCERT ODWOŁANY*

Nie lubimy przekazywać takich wiadomości, ale trasa Ech Echo Tour, którego częścią miał być warszawski koncert IAMX została właśnie odwołana. Pozostajemy w kontakcie z managementem Chrisa i dołożymy wszelkich starań, aby sprowadzić jego show do Polski gdy tylko będzie to możliwe. Oczywiście każdy, kto zakupił już bilet, dostanie maila z informacją, co należy zrobić, aby otrzymać zwrot pieniędzy. Trzymajcie się ciepło, do usłyszenia!


Znany jako IAMX Chris Corner od dłuższego czasu rozważał nagranie akustycznych wersji swoich piosenek. Początkowo planował zrealizować epkę, jednak współpraca z Davidem Botrillem, wielokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, okazała się tak owocna, że w rezultacie powstało pełnowymiarowe wydawnictwo. Artysta na albumie „Echo Echo” dekonstruuje utwory ze swojego dorobku i wraca do ich korzeni. W pierwszej kolejności poznaliśmy akustyczną wersję „Surrender”, do której zrealizowano teledysk.

Oprócz ostatniego „Echo Echo”, IAMX ma na koncie 8 albumów studyjnych, a także liczne EPki, płyty z remixami i występami na żywo. Poprzednie wydawnictwo IAMX, „Alive In New Light”, na którym znalazły się takie hity, jak tytułowe „Alive In New Light” czy „Mile Deep Hollow” zostało wydane w 2018 roku.

IAMX wystąpi na wyjątkowym, kameralnym koncercie w klubie Stodoła w Warszawie 4 maja 2021 roku. Na koncercie na pewno nie zabraknie takich klasyków jak „Kiss And Swallow”, „I Come With Knives” czy „The Power And The Glory” w zupełnie nowych aranżacjach; jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana twórczości Chrisa Cornera. Bilety w cenach 129 do 169 zł są dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Going.pl, stodola.pl, w Empikach i w kasie klubu.

Zobacz więcej