Hero image

Hip Hop Waves Warsaw: Tommy Cash | Adi Nowak | Young Igi

1. 9. 18Ogród Iskry, Warszawa
Facebook event

Hip Hop Waves Warsaw to nowy miejski event dla fanów dobrych rapsów. Już 1.9. wystąpią dla Was Tommy Cash, Adi Nowak i Young Igi. Wszyscy artyści zagrają pełne koncerty, a fala hip hopu zaleje ogród Iskry.

Tommy Cash naprawdę nazywa się Tomas Tammemets i pochodzi z Estonii. Dzięki swojemu ekscentrycznemu wizerunkowi i znakomitym trapowym numerom zyskał globalny rozgłos. Tommy znany jest również ze świetnie wyprodukowanych, ale dziwacznych klipów, które viralowo rozchodziły się po sieci, a ich oglądalność sięgnęła dziesiątek milionów.

 

Adi Nowak to nietypowy raper z Poznania, który przykłada ogromną wagę do warstwy lirycznej swoich tekstów, umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach, nie zapominając o zabawie słowem, w której nie ma sobie równych.

Young Igi istnieje na scenie od niedawna, ale już zdobył należny mu rozgłos i dał się poznać jako młody talent, zdecydowanie bardziej zasługując na to miano od większości popkillerowych młodych wilków. Posiada niezwykłą lekkość w poruszaniu się po podkładach, co biorąc pod uwagę niewielki staż, imponuje jeszcze bardziej.

Zobacz więcej