Hero image

Henry Rollins: Good To See You 2022

26. 1. 22Palladium, Warszawa
Facebook event

SHOW ODWOŁANE

Niestety z powodu ciągłych problemów z podróżowaniem po świecie nadchodząca trasa Henry’ego Rollinsa została właśnie odwołana. Oznacza to, że zaplanowany na 26 stycznia, warszawski występ artysty nie odbędzie się. Naturalnie zwroty zakupionych biletów będą realizowane bezpośrednio w bileteriach, w których zostały zakupione. Trzymajcie się i do usłyszenia!

Team Fource


Często nadużywane słowo “legenda” pasuje do Henry’ego Rollinsa jak ulał. Ikona punk rocka, były wokalista Black Flag czy Rollins Band przyjedzie do Polski ze swoim wyjątkowym programem “Good To See You 2022”. Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia 2022 w warszawskim klubie Palladium, a bilety w cenie 99 zł i 119 zł trafią do sprzedaży w czwartek, 7 października.

Zakres aktywności, w których z powodzeniem realizuje się Henry Rollins jest naprawdę szalenie szeroki. Światową sławę zdobył dzięki charyzmatycznym występom jako lider punkowego Black Flag, jednak od tego czasu zdążył już zostać również aktorem, pisarzem, wydawcą, podróżnikiem, gospodarzem swojego programu TV, a przede wszystkim rewelacyjnym mówcą, który swoimi wciągającymi i nierzadko prowokacyjnymi wystąpieniami poruszył tysiące ludzi na całym świecie.

Good To See You 2022 Tour to błyskotliwe i porywające przemyślenia autora na temat szalonego i dziwnego czasu światowej pandemii oraz tego wszystkiego, co ją poprzedzało. Przepełniony anegdotami, zwariowanymi historiami, trafnymi refleksjami i dużą dawką sarkazmu występ

Henry Rollins wystąpi 26 stycznia 2022 w klubie Palladium w Warszawie. Bilety w cenie 99 zł oraz 119 zł są dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej