Hero image

Frank Leen

22. 6. 23Cud nad Wisłą, Warszawa
Facebook event

Cud nad Wisłą i Fource Entertainment zapraszają na Koncertowe Czwartki – cykl wydarzeń prezentujących najciekawsze projekty współczesnej polskiej sceny muzyki alternatywnej. Świeża muzyka miejska, koncerty premierowe i nieszablonowe artystyczne połączenia, a wszystko to skąpane w blasku zachodzącego, letniego słońca. Widzimy się pod sceną!

FRANK LEEN – człowiek-orkiestra, a jednocześnie człowiek-zagadka. Frank Leen jest odpowiedzią na współczesne trendy, które bardziej niż kiedykolwiek zacierają granice między gatunkami. Błyskotliwy producent i instrumentalista, który doskonale odnajduje się zarówno w hip-hopie, jak i w brzmieniu na pograniczu popu, elektroniki i alternatywy. W muzyce Franka Leena mieni się mnóstwo kontrastów, które razem tworzą barwną mozaikę. Słuchając choćby singla „Bull” lub utworów powstałych we współpracy z innymi artystami młodego pokolenia, nie sposób nie zatrzymać się na moment i zastanowić kim jest Frank Leen i czym jeszcze może zaskoczyć jako wszechstronny twórca.

Zaraz po koncercie odpalamy afterparty w formie Silent Disco. Za decki wskoczą Tyszka i Damson, więc zostańcie z nami dłużej!

Zobacz więcej