Franek Warzywa i Młody Budda powracają ze swoim drugim wydawnictwem ,,Komputer EP” i zapraszają z tej okazji na koncert premierowy, który odbędzie się 21 kwietnia 2024 roku w Warszawie, w klubie Hydrozagadka.

Jedzenie warzyw, chodzenie do szkoły, życie pozaziemskie i zdrowy styl życia. Franek Warzywa śpiewa, Młody Budda robi muzyczkę. Razem tworzą duet, który nie zamyka się w obrębie jednego gatunku. Hyperpop, jazz, post-punk czy techno: każdy znajdzie coś dla siebie pod warunkiem, że jest entuzjastą dobrej i zdrowej zabawy, bo jej nigdy nie brakuje. „KOMPUTER, KOCHAM CIĘ!” – wkrótce wykrzyczmy to wszyscy razem na koncercie! Na kolejnym już wydawnictwie ,,Komputer EP” artyści przewrotnie konfrontują świat warzyw z dystopijnymi wizjami świata zdominowanego przez technologię, w rytm inspiracji zaczerpniętych prosto z literatury i filmów science fiction. Ekscentryczny duet znów zaskoczy mnogością nawiązań muzycznych i nietypowych połączeń gatunkowych, z których dali się poznać na ,,Wykopki EP”, tym razem tworząc pod silnym wpływem muzyki elektronicznej i kultury Japonii. Będziecie tańczyć, będziecie śpiewać, będziecie krzyczeć, będziecie się śmiać, a po wszystkim pójdziecie kupić warzywa!

Koncert premierowy ,,Komputer EP” Franka Warzywa i Młodego Buddy odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia 2024 roku w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety na to wydarzenie w cenie 79 zł trafią do ogólnej sprzedaży 15 stycznia o godz. 10:00 na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.