SHOW IS SOLD OUT!
⏰ TIMETABLE ⏰
17:00 – drzwi
18:00 – nothing,nowhere.
18:50 – PVRIS
19:50 – Fall Out Boy

To musiało nastąpić! Po zapowiedzianej niedawno, pierwszej od 5 lat płycie, Fall Out Boy ogłaszają europejską trasę koncertową, która zacznie się 17 października 2023 roku właśnie w Polsce. Ich pierwszy headlinerski koncert nad Wisłą odbędzie się na warszawskim Torwarze, a pre-sale oraz ogólna sprzedaż biletów wystartują w przyszłym tygodniu.

Zespół zaczynał jako sensacja undergroundowej sceny hardcore, jednak zamiłowanie do nośnych melodii oraz inspiracje sceną emo błyskawicznie uczyniły z nich jedną z najpopularniejszych pop-punkowych formacji ostatnich 20 lat. Obecnie mogą pochwalić się milionami sprzedanych albumów oraz całym workiem multi-platynowych hitów. Na czele Fall Out Boy stoi obdarzony imponującym głosem wokalista Patrick Stump oraz charyzmatyczny, uwielbiany przez tabloidy basista Pete Wentz. Zapowiadany na 24 marca ósmy album “So Much (For) Stardust” jest swoistym powrotem do korzeni. Ukaże się on pod labelem Fueled By Ramen, który wydał debiutancki album Fall Out Boya, a w Polsce wyda go Warner Music Poland. Producentem krążka został natomiast po raz kolejny Neal Avron, wcześniej współpracujący z grupą przy kultowych albumach “From Under the Cork Tree”, “Infinity on High” oraz “Folie à Deux”.

17 października 2023 na warszawskim Torwarze z pewnością będzie niezapomnianym wieczorem, również dlatego że przed Fall Out Boy zagra wymykająca się wszelkim klasyfikacjom PVRIS oraz uwielbiany przez polską publiczność nothing,nowhere.

Bilety w cenie od 149 zł trafią do ogólnej sprzedaży 17 lutego o 10:00, ale już od 15.02 będą dostępne w pre-sale’ach razem z płytą zespołu oraz u organizatora Fource Entertainment.