Będziemy musieli poczekać jeszcze chwilę na pierwszy koncert Dotana w Warszawie. Z powodu wciąż występujących trudności z podróżowaniem po świecie, najbliższa trasa artysty musi zostać przełożona na 2022 rok. Na szczęście możemy ogłosić, że wraz z managementem artysty udało nam się ustalić nową datę polskiego występu i Dotan zagra w klubie Hydrozagadka 7 października 2022 roku. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność, a w sprzedaży wciąż dostępne są wejściówki w cenie 59 zł.


Izraelsko-holenderski wokalista Dotan, który szturmem przejął serca milionów słuchaczy na całym świecie oraz najwyższe miejsca radiowych list przebojów zagra w październiku swój pierwszy koncert w Polsce! Autor absolutnych hitów takich jak “Numb”, “Home” czy “No Mercy” wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce 21 października 2021 roku.

Chociaż Dotan urodził się w Jerozolimie to muzyczne szlify zbierał w Europie Zachodniej, bo jeszcze jako dziecko przeniósł się z rodziną do Holandii. To właśnie z tym krajem Dotan kojarzony jest najmocniej i tam osiągnął już status megagwiazdy. Jego krążek “7 Layers” pokrył się podwójną platyną i został wybrany do TOP10 najlepszych holenderskich albumów wszechczasów. Nic więc dziwnego, że Dotan jest w stanie na pniu wyprzedać wszystkie dwadzieścia tysięcy biletów na swój stadionowy koncert w Amsterdamie!

Po niewątpliwym sukcesie w Holandii przyszedł czas na światowe rynki. Wydany w 2019 roku singiel “Numb” jest nieustannie w czołówce radiowych hitów nad Wisłą, a sam Dotan przyznaje, że polska publiczność jest mu szczególnie bliska. Tym bardziej cieszy fakt, że jeszcze w tym roku polscy fani Dotana będą mieli okazję aby usłyszeć go na żywo w Warszawie. Artysta szykuje się właśnie do wydania nowego krążka “Satellites”, a trasa promująca to wydawnictwo zahaczy również o nasz kraj.

Dotan zagra w Polsce na żywo jeszcze w tym roku, 21 października w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Bilety na to wydarzenie w cenie 59 zł są już dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.