Hero image

Dean Lewis Anson Seabra

1. 10. 22Proxima, Warszawa
Facebook event

Uwaga, nowe miejsce koncertu – Klub Proxima!

Złote dziecko australijskiego popu, Dean Lewis to prawdziwy kolekcjoner imponujących osiągnięć – 5,6 miliarda streamów i ponad 1,3 sprzedanych wydawnictw, milion obserwujących na Youtube i 830 tysięcy followersów na Tik Toku. Artysta wystąpi w warszawskiej Proximie 1 października. Bilety w cenie 110 zł, dostępne od 8 kwietnia na fource.pl.

Jego najnowszy singiel, “Falling Up” do tej pory zaliczył ponad 45 milionów streamów na całym świecie, zyskując w Australii status Złotej Płyty. W 2019 roku Lewis został ogłoszony przez Apple jako “Up Next Artist”, wyprzedając tournee w Australii i USA. Niedługo później ukazał się jego debiutancki album „A Place We Knew”, który przyniósł takie hity jak „Waves”, „Be Alright”, „7 Minutes” i „Stay Awake”. Płyta ma status platyny w Australii, złota w USA, srebra w UK oraz platyny w ponad ośmiu innych krajach. „Be Alright”, które okazało się przełomem w karierze artysty, ma niemal 5 miliardów streamów na całym świecie (status platyny w ponad 23 krajach – w samej Australii 11-stokrotną!).

Dean Lewis zawładnie warszawską Proximą 1 października. Bilety w cenie 110 zł, dostępne na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej