CZASÓWKA:

19:00 – wejście
20:00 – shama
21:00 – Dawid Tyszkowski

Po niezwykle udanym sezonie tak wydawniczo, jak i festiwalowo, Dawid Tyszkowski zapowiada na marzec 2024 roku trasę koncertową “Mój Kot Zaginął Tour” z którą odwiedzi 8 polskich miast:

01.03 – Poznań, Blue Note – [BILETY]
02.03 – Toruń, NRD – [BILETY]
03.03 – Gdańsk, Drizzly Grizzly – [BILETY]
08.03 – Wrocław, Zaklęte Rewiry – [BILETY]
09.03 – Kraków, Poczta Główna – [BILETY]
10.03 – Katowice, Jazz Club Hipnoza – [BILETY]
17.03 – Łódź, Wooltura – [BILETY]
19.03 – Warszawa, Niebo – [BILETY]

Bardzo uzdolniony, wrażliwy artysta młodego pokolenia stanowi objawienie sceny alternatywnego popu. Osiąga niebywałe sukcesy i liczby niemalże od pierwszego wydanego utworu. Wokalista, kompozytor i autor tekstów, który z muzyką związany jest od dziecka. Jego nieodłącznym atrybutem jest gitara, bez której nie wyobraża sobie pracy.

W 2022 roku Dawid Tyszkowski wydał swoją debiutancką EPkę „Nadal nie śpię”, nad którą produkcyjnie czuwał Patrick The Pan. Materiał promowała solowa trasa koncertowa, która w większości się wyprzedała. Artysta na swoim koncie ma również wyjątkowe duety – „Co i tak nadejdzie” ze Skubasem oraz „Nie całuj” z Julią Wieniawą”, a każdy z klipów ma już ok. 1,5 miliona wyświetleń na YouTubie.

Pierwsza pula biletów na trasę koncertową Dawida Tyszkowskiego trafiła już do ogólnej sprzedaży i jest dostępna na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl oraz Ticketmaster.pl. Ceny biletów zaczynają się od 89 zł, mogą do nich zostać doliczone opłaty serwisowe. Organizatorem trasy jest agencja Fource Entertainment.