Hero image

David Keenan

3. 11. 21Pogłos, Warszawa
Facebook event

Niestety w skutek ciągłych problemów z podróżowaniem po Europie, David Keenan zmuszony jest odwołać nadchodzącą trasę koncertową, a co za tym idzie również swój warszawski koncert w klubie Pogłos. Jeśli uda nam się znaleźć wraz z artystą nową datę dla polskiego występu, poinformujemy o tym na stronie fource.pl

Zwroty zakupionych biletów będą realizowane bezpośrednio w bileteriach, w których zostały zakupione. Trzymajcie się i do usłyszenia!

Chociaż wydany na początku ubiegłego roku album jest pierwszym pełnoprawnym krążkiem Keenana, to ten młody artysta wkrada się do serc słuchaczy już od 2017 roku, kiedy światło dzienne ujrzała genialna EP’ka “Cobwebs”. Od tego czasu David Keenan regularnie rozpieszcza swoich fanów nowymi, bardzo klimatycznymi utworami, inspirowanymi twórczością takich artystów jak Bob Dylan, Jeff Buckley czy The Dubliners. Równie wymowna jest lista artystów, którzy otwarcie wymieniają samego Keenana jako swoją inspirację. Glen Hansard, Gary Lightbody ze Snow Patrol czy Hozier, któremu zresztą David towarzyszył na scenie podczas jego ostatniej światowej trasy koncertowej to tylko początek oficjalnej listy fanów Davida, która z tygodnia na tydzień robi się coraz dłuższa.

Debiutancki album z numerem 1 na irlandzkiej liście sprzedaży płyt, wyprzedany koncert premierowy w legendarnym Olympia Theatre i wreszcie pierwsza europejska trasa koncertowa – kariera Davida Keenana nabiera niebywałego rozpędu i możemy być pewni, że ten młody wokalista nie zmarnuje swojego potencjału.

Davida Keenana będziemy mogli usłyszeć w Polsce na żywo jeszcze w tym roku, 3 listopada w klubie Pogłos w Warszawie. Bilety na to wydarzenie w cenie 49 zł są już dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej