Hero image

Cornelia Jakobs

23. 1. 24Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

⏱️ TIMETABLE ⏱️
19:00 – doors
20:00 – Cornelia Jakobs

Cornelia Jakobs była jedną z największych rewelacji 66. konkursu Eurowizji gdzie zajęła wysokie czwarte miejsce i swoim występem skradła serca słuchaczy na całym świecie. Teraz ta niezwykle uzdolniona Szwedka rusza w europejską trasę koncertową i już 23 stycznia 2024 roku wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Pochodząca z niezwykle muzykalnej rodziny (ojciec był wokalistą, a babcia uznaną kompozytorką) Cornelia przez kilka lat szukała swojej estradowej drogi, startując m.in w szwedzkiej wersji programu Idol czy zakładając dziewczęcy zespół Love Generation. Za punkt przełomowy jej kariery można jednak obrać skomponowanie hitu “Hold Me Closer”, z którym błyskawicznie podbiła rodzimy rynek i wystartowała z powodzeniem (2 miejsce w głosowaniu jury, 4 miejsce w klasyfikacji generalnej) w konkursie Piosenki Eurowizji w 2022 roku. To zapierąjace dech wykonanie dało jej międzynarodowy rozgłos i bez dwóch zdań otworzyło drogę do dalszych dokonań. Warto sprawdzić jak głos Jakobs brzmi na żywo, zanim zacznie wyprzedawać największe sale w Europie!

Cornelia Jakobs wystąpi 23 stycznia 2024 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Bilety w cenie 79 zł trafią do ogólnej sprzedaży 15 maja o godz. 10:00 na fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Zobacz więcej