Hero image

Carpenter Brut SIERRA

16. 10. 22Kwadrat, Kraków
Facebook event

NOWE MIEJSCE KONCERTU: KLUB KWADRAT

Wiemy jaką w Polsce popularnością cieszy się twórczość Carpenter Brut, dlatego do warszawskiego koncertu francuskiego muzyka postanowiliśmy dołożyć kolejny występ, tym razem w Krakowie! Brawurowo łączący nieraz skrajne, ale wywodzące się z lat 80-tych estetyki producent wystąpi 16 października 2022 r. w krakowskim klubie Kwadrat. Bilety już do nabycia.

Synthpop, trash metal, neony, horrory klasy B i zajechane taśmy VHS. Po czterech latach, ze 130 występami trasy Leather Patrol Tour na koncie, Carpenter Brut powraca z drugą częścią koncertowej trylogii: Leather Terror Tour. Opowiedziana na drugim, wydanym w 2018 r. albumie “Leather Teeth” historia wchodzi w nowy etap. Oto jej bohater, Bret Halford, staje się żądnym krwi seryjnym mordercą. Koncertując w różnych miastach ze swoim zespołem Leather Patrol poluje on równocześnie na swoich prześladowców ze szkolnych lat… Zapowiada się więc mroczny, pełen zabójczych riffów ale też chwytliwych numerów i tanecznej energii show, nie tylko dla maniaków ejtisowej nostalgii!

Carpenter Brut wystąpi 16 października w krakowskim klubie Kwadrat, a bilety na to wydarzenie, w cenie 105 zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej