Z powodu nieustających problemów w ruchu międzynarodowym, zmuszeni jesteśmy do przełożenia koncertu Blue October w Warszawie. Nie ustajemy jednak w staraniach, aby zaprosić zespół do Polski i wraz z managementem artystów udało nam się ustalić nową datę ich występu w naszym kraju. Tym samym Amerykanie zagrają w klubie Proxima 11 maja 2023 roku, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność.

Pochodzący z Teksasu rockowy skład Blue October ponownie zagra w naszym kraju! Twórcy takich hitów jak “Hate Me” czy “I Hope You’re Happy” wystąpią w warszawskiej Proximie 11 maja 2023 roku.

Blue October są obecni na scenie już od przeszło 25 lat, w czasie których zyskali rzeszę oddanych fanów na całym świecie. Ich melodyjny, pełny emocji post-grunge’owy rock wyróżnia się zarówno chwytliwością melodii jak i wyjątkowym wokalem lidera, Justina Furstenfelda. Amerykanie przyjadą do Polski świeżo po wydaniu “This Is What I Live For” nowego, zdecydowanie najbardziej intymnego krążka w ich dorobku.

Blue October zagrają w Polsce 11 maja 2023 w klubie Proxima w Warszawie. Bilety na to wydarzenie w cenie 110 zł są już dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, ebilet.pl, Going.pl i w Empikach.