Sytuacja pandemiczna wciąż nie pozwala na koncertowanie, w związku z tym Axel Flóvent i Plàsi zmuszeni są do przełożenia swojej europejskiej trasy koncertowej. Skandynawscy artyści nie zapominają o polskich fanach i umieścili Warszawę w nowej rozpisce! Przekładamy więc koncert na 17 lutego 2022, a wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują swoją ważność. Trzymajcie się ciepło i do zobaczenia!

Dwóch z najwybitniejszych skandynawskich artystów indie-folkowych, Plàsi i Axel Flóvent, połączyło swoje siły i w 2022 roku zaprezentują ekskluzywną trasę koncertową po Europie. Artyści zagrają w Polsce 17 lutego 2022, w klubie BARdzo bardzo. Zaprezentują nam odsłonę swojej twórczości jakiej jeszcze do tej pory nie znaliśmy. Bilety w cenie 49 zł są dostępne przez fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Biletomat.pl, Ticketmaster.pl, Going.pl oraz w Empikach.

Axel Flóvent
Urodzony i wychowany w wiosce rybackiej Húsavík, wokalista i autor tekstów Axel Flóvent supportował takich artystów jak The Paper Kites, Juníus Meyvant w Europie i Radical Face w USA. Swój pierwszy album „Forest Fires” Axel nagrał w 2015 roku na Islandii, gdzie piosenki były inspirowane takimi artystami jak Bon Iver czy Bombay Bicycle Club. Tytułowy utwór z płyty stał się międzynarodowym hitem generując ponad 40 milionów streamów. Swój debiutancki album wydał pod tytułem „You Stay by the Sea”. Płyta opowiada o poszukiwaniu miejsca, w którym można poczuć spokój. Płyta „You Stay by the Sea” ukaże się 15 stycznia 2021 roku nakładem wytwórni Nettwerk Records.

Plási
Szwedzko-grecki wokalista i kompozytor Plàsi od czasu kiedy pojawił się na scenie muzycznej wspierał na trasach koncertowych takich artystów jak José González, Hollow Coves i Henry Jamison. W 2016 roku wydał EP-kę „Now & Then”, a w 2018 roku zadebiutował albumem „People”. W 2019 wydał EP-kę “Mystery” na której znalazł się tytułowy utwór, uznany przez krytyków za “akustyczną folkową perłę”.Oprócz głównej trasy koncertowej w 2019 roku wystąpił na takich festiwalach jak Iceland Airwaves, Eurosonic oraz na ostatniej edycji Reeperbahn Festival. Jego ostatnie wydawnictwo – “Where I Belong” z 2020 roku łączy w sobie intymne pejzaże dźwiękowe z porywającymi partiami wokalnymi.