Hero image

AURORA Sei Selina Thea Wang

24. 6. 22A2, Wrocław
Facebook event

– SOLD OUT / KONCERT WYPRZEDANY –
Timetable: 19:00 – otwarcie drzwi, 19:30 Sei Selina, 20:00 Thea Wang, 21:00 AURORA

AURORA, zjawiskowa wokalistka i songwriterka, bezsprzecznie jedna z najważniejszych postaci współczesnego elektro popu przyjedzie do Polski na serię 4 koncertów. Jeden z nich odbędzie się 24 czerwca we wrocławskim centrum koncertowym A2.

Wychowana wśród norweskich fiordów i gór wokalistka rozkochała w sobie publiczność debiutanckim LP “All My Demons Greeting Me as a Friend” wydanym w 2016 roku. To z niego pochodzą największe hity Aurory, “Half The World Away”, “Running With The Wolves” czy “Runaway”, który zebrał już kilkaset milionów odsłon na portalach streamingowych i jest bardzo często wykorzystywany jako soundtrack dla reklam i filmów. Kolejne nagrania tylko potwierdzały jej niesamowity talent i umiejętność pisania poruszających oraz bardzo klimatycznych utworów. Szerokim echem odbił się również udział Aurory w filmie Kraina Lodu II, do którego artystka nagrała wokal w utworze “Into The Unknown”. Podczas marcowych występów w naszym kraju Aurora będzie promowała swoje nowe wydawnictwo, które zapowiada wydany właśnie singiel “Cure For Me”. Poza nowościami polscy fani z pewnością będą mieli okazję do wysłuchania największych hitów Aurory w zapierających dech aranżacjach!

Bilety na to wydarzenie w cenie 119 złotych dostępne są na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej