Hero image

Anson Seabra Billy Lockett

5. 5. 24Hybrydy, Warszawa
Facebook event

Anson Seabra to artysta, którego polska publiczność miała okazję poznać i pokochać, gdy otwierał koncert Deana Lewisa, a następnie powrócił do nas na swój pierwszy samodzielny występ, który został w całości wyprzedany z dużym wyprzedzeniem. Nie warto zatem zwlekać z zakupem biletów, gdy Anson odwiedzi nas ponownie 5 maja 2024 roku, by zagrać w warszawskim klubie Hybrydy.

Ten uzdolniony singer-songwriter pochodzeniem i sercem zakorzeniony jest w klimatach Środkowo-Zachodnich Stanów Zjednoczonych. W swojej twórczości łączy skrzętnie plecione melodie z ujmującymi, pełnymi emocji tekstami, a jego muzyka ma wręcz magiczną siłę przyciągania. W 2018 zaczął publikować swoje piosenki online, błyskawicznie zyskując setki tysięcy fanów. Jego kanał YouTube, prezentujący głównie muzykę napisaną i wyprodukowaną w jego własnej sypialni, ma już 300 milionów odtworzeń. Jeszcze bardziej imponujący jest jego wynik na Spotify, gdzie przekroczył już 1 miliard streamów. Anson Seabra zagrał już trasy koncertowe w Europie, Stanach Zjednoczonych i Azji, wydał wiele viralowych singli (między innymi “Welcome to Wonderland”, “Walked Through Hell”, “Christmas List”), a a także 3 autorskie albumy. Gorąco wyczekiwany najnowszy krążek ukazał się tej jesieni i nosi tytuł “A Heart Is a Terrible Thing to Break”.

Koncert Ansona Seabry odbędzie się 5 maja 2024 roku w Warszawie, w klubie Hybrydy. Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 10 listopada o godzinie 10:00 w cenach 89 zł (regularne) oraz 299 zł (VIP) na Fource.pl, GoOut.pl, eBilet.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, do cen biletów mogą zostać doliczone opłaty serwisowe.

Zobacz więcej