Hero image

Alice Phoebe Lou

8. 9. 21Niebo, Warszawa
Facebook event

TIME TABLE:
19:00 – Doors
20:30 – Alice Phoebe Lou
Bilety na bramce w cenie 90 PLN

Dla wszystkich którzy maja już swoje wejściówki chcemy przekazać zasady wejścia na koncert.

Według obecnych regulacji na koncert zostaną wpuszczone:
• Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które wypełnią online krótkie oświadczenie dostępne tutaj: https://bit.ly/3gnSCN1
• Osoby zaszczepione przeciwko COVID-19, które będą miały przy sobie:
– Certyfikat szczepienia w aplikacji mObywatel (okazany kod QR w aplikacji),
lub
– Dokument z portalu gov.pl znajdujący się w zakładce Profilaktyka>Szczepienia,
lub
– Wypełnione pisemne oświadczenie o zaszczepieniu. Oświadczenie NIE BĘDZIE zbierane, wystarczy je okazać przy wejściu na koncert. Wzór oświadczenia: https://bit.ly/3zg9hJE
• Ograniczona liczba osób niezaszczepionych przeciwko COVID-19, które wypełnią online krótkie oświadczenie dostępne tutaj: https://bit.ly/3yduTFd

Informacje podane przez Was NIE BĘDĄ przekazywane dalej oraz NIE BĘDĄ przechowywane przez nas po koncercie. W przypadku, gdyby nie udało Wam się wypełnić oświadczenia online, przy wejściu na koncert będziecie mogli wypełnić gotowe, wydrukowane egzemplarze.

Wypełnienie oświadczeń online bardzo ułatwi proces wejścia na koncert i pomoże nam lepiej zorganizować działania oraz płynnie wpuścić Was do klubu, za co z góry dziękujemy!

Do zobaczenia na koncercie!
Team Fource


Hipnotyzująca songwriterka Alice Phoebe Lou, autorka tak chwytliwych utworów jak “She” czy “Something Holy” przyjedzie we wrześniu do Polski aby na żywo oczarować swoich fanów nieprawdopodobną wrażliwością i nietuzinkowym głosem. Koncert promujący jej nadchodzący, zaplanowany na marzec album “Glow” odbędzie się 8 września 2021 roku w warszawskim klubie Niebo.

O Alice Phoebe Lou zrobiło się głośno w 2014 roku, gdy wydała swoje debiutanckie EP “Momentum”, wystąpiła na konferencjach TEDx i z miejsca stała się jedną z najbardziej elektryzujących songwriterek młodego pokolenia. Wydany przez Alice dwa lata później, pełnoprawny debiut “Orbit” potwierdził jej talent do tworzenia niebanalnych kompozycji, które zaczęły viralowo rozchodzić się w internecie. Tak było m.in. z genialnym utworem “She”, który został włączony w 2018 roku do Oscarowej shortlisty w kategorii najlepszej muzyki oryginalnej.

Niewiele jest młodych artystek, których muzyka w tak delikatny sposób przekazuje mocny ładunek emocjonalny, ukryty w ważnych, autorskich tekstach. Urodzona w Południowej Afryce, ale zbierająca muzyczne szlify w Europie Phoebe Lou nie boi się poruszać społecznych kwestii w swoich utworach, a nade wszystko ceni sobie niezależność artystyczną. Z tego powodu odmówiła już koncertowania z Coldplay, a pojawiała się na scenie w towarzystwie Rodrigueza czy Jose Gonzalesa.

Do Warszawy Alice Phoebe Lou przyjedzie już z nowym, zapowiedzianym na marzec albumem “Glow”, który promuje wydany dosłownie przed momentem singiel “Dusk”. Oznacza to, że w warszawskim Niebie, poza dobrze znanymi już utworami usłyszymy również świeże kompozycje tej cudownej artystki.

Bilety w cenie 79 zł są w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej