Hero image

Airways

14. 4. 20Hydrozagadka, Warszawa
Facebook event

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną koncert 14.4 niestety nie może się odbyć i zostaje odwołany. Każdy kto zakupił bilet, dostanie maila z informacją, co należy zrobić, aby otrzymać zwrot, lub zwrot przyjdzie automatycznie na Wasze konta. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić Airways z powrotem do Polski przy pierwszej możliwej okazji! Poniżej oficjalne oświadczenie zespołu.

“Hello everybody.
We’ve been doing everything we can to go forward with our April shows. Unfortunately, we have reached a point where the decision has been taken out of our clean, sanitised hands. We are sad to say that the shows will not be going ahead. Sorry to anyone who’s bought a ticket. We are working onr escheduling the shows where your tickets will still be valid, but for refunds, please contact your point of purchase directly.
Airways x”
—————————–
“Cześć wszystkim.
Robiliśmy co w naszej mocy, żeby nasze kwietniowe koncerty odbyły się według planu. Niestety decyzja jest teraz poza naszą kontrolą. Z przykrością informujemy, że koncerty nie odbędą się. Przepraszamy wszystkich, którzy kupili bilet. Pracujemy nad nowymi datami, na które Wasze bilety zachowają ważność, ale możecie ubiegać się też o zwroty bezpośrednio w punktach zakupu.
Airways x”


Indie-rockowy zespół Airways ogłosił swój pierwszy solowy koncert w Polsce! Kwartet znany z utworów „Reckless Tongue”, „Trampoline” i „Out of Luck” wystąpi w Warszawie w kwietniu.

Członkowie zespołu, wywodzący się z Peterborough, Birmingham i odległego Chicago, byli „urodzeni po britpopie i wychowani na hip-hopie” – dlatego muzyka Airways porównywana jest do twórczości takich wykonawców, jak Arctic Monkeys, Blur, czy Mac Demarco, jednak ich wyjątkowa energia przy występach na żywo czyni ich brzmienie naprawdę unikatowym.

Zadebiutowali oni w 2016 roku singlem „Ghost Town”, który zebrał świetne recenzje krytyków, a Airways zostali określeni jako „młody, świeży i ekscytujący zespół indie-rockowy z domieszką Arctic Monkeys, Cage The Elephant, Gorillaz i Circa Waves”. Wydane później single „One Foot”, „Starting to Spin” i ukochany przez fanów „Alien” zapewniły im stałe miejsce na playlistach Spotify i na rotacji w BBC Radio 1, SiriuxXM i wielu innych stacjach radiowych na całym świecie. Airways dzielili scenę (także w Polsce!) z takimi wykonawcami, jak Nothing But Thieves, Deaf Havana i The Maine, występowali na największych światowych festiwalach, takich jak Reading & Leeds i Mad Cool, i wyprzedawali koncerty w klubach w Londynie, Amsterdamie czy Wiedniu. Przy tworzeniu utworów „Trampoline” i „The End” zespół poprosił o pomoc Doma Craika z Nothing But Thieves, który nadał piosenkom unikatowo nowoczesne, świeże i mroczniejsze brzmienie.

Aktualnie Airways, którzy mają już na koncie ponad 10 milionów streamów i 400k+ słuchaczy miesięcznie na Spotify, grają festiwale i trasy na całym świecie i mają przygotowany cały arsenał nowych utworów, wzięli sobie na cel odszukanie i zniszczenie każdego klubu, który napotkają, zgarniając nowych fanów po drodze. 14 kwietnia 2020 Airways zagrają w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 59 zł będą dostępne od 12 lutego fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.

Zobacz więcej