Światowa sytuacja pandemiczna nie pozwala nam jeszcze na organizację koncertów, stąd zmuszeni jesteśmy przenieść występ Will And The People. Na szczęście sprawnie udało nam się znaleźć nową datę dla koncertu Brytyjczyków i będziemy mogli usłyszeć ich na żywo w klubie Chmury 4 marca 2022 roku. Wszystkie zakupione dotąd bilety naturalnie zachowują ważność.

Z obszernym arsenałem swoich najlepszych utworów, Will And The People przygotowują się obecnie do wydania swojego najhuczniejszego do tej pory albumu. Zespół obiecuje, że po płycie możemy spodziewać się kontrkulturowej mieszanki, która przypadnie do gustu skate-punkom, surferom, ludziom wypalonym i fanatykom hip-hopu, którzy wszyscy zgromadzą się wokół jednego iPhone’a.

Muzyka Will And The People oferuje słuchaczom melancholijny optymizm wspierany przez satysfakcjonujące melodie i żywe gitary. Na swoich koncertach zespół jest w stanie utrzymać uwagę każdej widowni – od występów w kawiarni po stadiony, przeskakując od ska przez thrash przez dub do ogniskowych przyśpiewek.

Will And The People zaprezentują się w warszawskim klubie Chmury 4 marca 2022. Bilety w cenie 39 zł są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach, a bilety zakupione na poprzednią datę koncertu zachowują ważność.